Wpis z mikrobloga

Sprawdzałem #tinder jakieś 30 minut i wywaliłem w kosmos bo odniosłem wrażenie że to bardziej portal do jednorazowych przygód niż szukania kogoś "na poważnie", oraz średnio podpasowała mi sztuczność jaką ten portal generuje (fakt że trzeba wybrać kogoś na podstawie krótkiego opisu i fotki, powoduje wyphotoshopowane do granic możliwości zdjęcia oraz opisy jak z jakichś podręczników do podrywu, aż żenada mnie zjadła). A jak to jest z #sympatia czy #badoo ? Którym z tych 3 portali warto się zainteresować pod względem szukania kogoś normalnego a nie przygody?
Dodam jeszcze #zwiazki co by lepszy zasięg złapać ( ͠° °)

Który portal lepszy do szukania poważnego związku

  • Sympatia 46.3% (31)
  • Badoo 10.4% (7)
  • Tinder 43.3% (29)

Oddanych głosów: 67

  • 8
  • Odpowiedz
@Cayar: Obracam się w środowisku gdzie kobiet jak na lekarstwo xD W ten sposób o wiele szybciej i można poznać więcej osób, których w realu by się nie miało okazji poznać
@Otter: Interesująca propozycja, aczkolwiek nie widzę aby różowe na wykopie miały jakieś anonse towarzyskie xD
  • Odpowiedz
@Kondono: Miku nawet nie wiesz ile czasu spedzilem na portalach randkowych. Baddo, sympatia tinder. Mialem ten sam problem co ty. Szkola, praca, znajomi - wszystko kolo facetow.
Mimo ze staralem sie dac calkiem normalne zdjecia (takie gdize wygladam jak pajac, ale i takze takie gdzie nie wygladam jak amaro) a opis byl o mnie parenascie zdan, to musze stwierdzic ze mimo wszystko sympatia byla najlepsza.
Najlepsza, ale to nadal ozancza ze
  • Odpowiedz