Wpis z mikrobloga

Pracowałem nad nową analizą i przystosowaniem istniejącej funkcjonalności do nowej specyfikacji, w sumie ok 4 dni pracy + wykonanie kilkudziesięciu poprawek bugów wyłapanych przez ludzi testujących bete softu. Ostatni commit sprzed 8 dni na repo. Funkcjonalność skończyłem, idę się pochwalić serwisantom że już im działa tak jak chcieli i moga już tego używać. Wracam, a tu system nie reaguje na klawiaturę, myszką mogę ruszać. Próbuję trzech króli, nic. Próbuję odpiąć i podpiąć klawiaturę też nic. No to reset na przycisku lapka... restart i co widzę? uefi

Dysk poszedł się paść także jak macie goodrama C40 to szczerze odradzam, za to iridium złoto i polecam. Tak nawiasem dysk 240 GB i miał ok 18-20 msc.

Aktualnie już uruchomiłem repo zdalne tylko dla siebie (prócz dev-a i mastera dla ogółu)

#goodram #c40 #ssd #komputery #programowanie #zalesie #gorzkiezale #git
bi-tek - Pracowałem nad nową analizą i przystosowaniem istniejącej funkcjonalności do...

źródło: comment_Q2dEJZdDt7EI8Wwn5U8iPFDWc5XsAH3d.jpg

Pobierz
  • 2
Ostatni commit sprzed 8 dni na repo


@bi-tek: xD. Kiedyś straciłem 1 dzień pracy, bo nieźle zamieszałem z gitem, którego wtedy nie ogarniałem. Od tamtej pory commituje i #!$%@? do origina co chwilę każdy postęp jak #!$%@?, polecam xD