Wpis z mikrobloga

#dokkanbattle
Mirki,od 2 tygodni probuje zaktualizowac dokkana bez skutku.
Apka wywala mniej wiecej w polowie sciagania i pokazuje "download failed".Czyszczenie cache nic nie pomoglo.Jakies tipy ?
  • 18
  • Odpowiedz
@Shezarok: u mnie w pracy nigdy nie działało na wifi. Jak jest update w czasie pracy to idę na spacer i z LTE ściągam update. W domu masz normalnego operatora czy masz mobilny internet?
  • Odpowiedz
@Shezarok: próbuj na różnych netach, aktualizacja w dokkanie ma ustawiony maksymalny czas ściągania po którym wywala błąd

im szybszy net tym lepiej
  • Odpowiedz
@Shezarok: Kiedyś pisałem o tej sprawie do Bandai o to co mi przysłali:

oczywiscie z tłumacza google ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dlatego chcielibyśmy, aby gracze przeszli przez następującą procedurę:

· Sprawdź, czy Twoje urządzenie ma 1 GB pamięci RAM i 1 GB pamięci wewnętrznej (ROM) dla aplikacji, z wyjątkiem pojemności karty SD.
· Spróbuj użyć innego połączenia internetowego i pobierz aplikację (np. wyłącz router i pozostaw go
  • Odpowiedz
  • 0
@Qba_89
@norbijo
@mroz3
@Alasthor
@isamaul

Wołam po miesiacu zmagan z apka.
Nie ma bata na to i probowalem doslownie wszystkiego.Dopoki nie zalatwie sobie nowego tekefonu konto jest uziemione... z tego co pamietam prawie 300lvl i duzo fajnych kart,szkoda zeby sie zmarnowalo.Ktos moze chcialbym przygarnac zeby od czasu do czasu zebrac stonesy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  • Odpowiedz
  • 0
@Shezarok Problem może leżeć w włączonych aplikacjach w tle które uniemożliwiają na pobraniu danych. Ostatecznie to Hard Reset ale tego nie polecam. Wiem bo sam przez to przechodziłem.
  • Odpowiedz