Wpis z mikrobloga

Hej mirki. Napiszę tutaj, to może będzie jakiś odzew. Szukam pracy na umowę o pracę, we #wroclaw . Bardziej mnie interesuje it, a zwłaszcza #programowanie. Jestem w trakcie jednej rekrutacji i do połowy maja dadzą mi znać, ale może uda się znaleźć coś bliżej (kolejna praca wywraca trochę moje życie, bo przeprowadzka do innego miasta i codzienne dojazdy do pracy po 36km w jedną stronę).
Co mnie interesuje? UOP. Mam umiarkowane orzeczenie o niepełnosprawności, więc pozwala to elastycznie negocjować godną stawkę dla mojej osoby. Jednak fajnie by było, gdyby tę elastyczność wykorzystać i firma mogłaby skorzystać z dofinansowania od pfron.
Co mogę zaoferować? Podstawy SQL, Podstawy C# .net #csharp -ogarniam programowanie proceduralne i obiektowe oraz czytanie gotowego kodu nie sprawia mi problemu. Mogę także tworzyć jakieś systemy od podstaw. Podstawy Entity framework. Podstawy ado.net. Ogarniam kontrolki gridview itp. Akademicki poziom pisania aplikacji bazo danowych. Poczas rozmowy o pracę dwa dni spędziłem nad pisaniem kodu, gdzie po prostu na podstawie starej wersji oprogramowania tworzyłem w nowej wersji podobne widoki i na podstawie innych widoków tworzyłem nowe interfejsy, klasy, metody i funkcjonalności, aby osiągnęły sprawność ze starej wersji + dodanie nowych funkjonalności. Oczywiście te wszystkie podane podstawy rozwinę jak tylko uda mi się znaleźć pracodawcę i będę mógł się ukierunkować w konkretnym kierunku. Mam konto na linkedin i goldenie. Jednakże pomimo tego, że jest tam masa rekruterów IT- zwłaszcza na linked, to po moich dwóch postach neutralnie napisanych, gdzie napisałem że szukam pracy jako programista C# po prostu zignorowali moje ogłoszenie. Pewnie zainteresowanie moim profilem by wzrosło, gdybym miał roczne doświadczenie w programowaniu komercyjnym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@recovery: Nołp. Kilka lat po studiach. Jedynie przerwane magisterskie w 2016. Dlatego próbuję uderzyć do IT zanim skończę 30 lat. Póki co staram się jak mogę i jedynie jestem ograniczony ilością firm do których mogę wysłać cv. Na popularnych stronach ogłaszają się głównie korporacje. Ja szukam małych firm z możliwością rozwoju.
  • Odpowiedz