Wpis z mikrobloga

a nie że kot nie ma wody to pije tam gdzie znajdzie


@enforcer: Nie masz kota, nie?
U mnie w domu woda w miseczce jest wymieniana codziennie, a sama miseczka zawsze pełna czystej wody, a kot i tak potrafi chłeptać z garnka przygotowanego do mycia;)
  • Odpowiedz
@MateyJDM hehe i już się zaczyna - kupiłem siatkę, ale dzień przed montażem kot schował się za szafką i jak tylko zobaczył uchylone drzwi to zaraz wyleciał, jak chcieliśmy go złapać to uciekł ale nie w tą stronę co trzeba, po drodze uderzył o doniczkę
  • Odpowiedz
@enforcer: @MateyJDM: Mój kot pije tylko z kubka w zlewie i takowy musi tam stać napełniony. Z żadnej miski na ziemi, na szafkach, z kwiatków i z kranu nie chce. U mojej mamy trzy miski z wodą w rożnych miejscach a kot tylko z kwiatków albo z kranu. Nie zrozumiesz, to kot.
  • Odpowiedz
@MateyJDM: Mi wczoraj rano kot zrzucił na łeb szklankę z wodą postawioną przy łóżku i zaczął pić tę rozlaną wodę. To je kot, tego nie rozumiesz ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@hello_7: i przy okazji rozlewa... potrafi tak pół szklanki wychlapać :D ogólnie to ma miskę z wodą w kuchni (zmieniana 2 razy dziennie), w łazience specjalną fontannę, która ma filtry węglowe i napowietrza wodę (woda wymieniana co 2-3 dni), na dworze też ma miskę... ale i tak strach zostawić wodę w szklance bo potem albo trochę żwirku alb sierści się znajdzie.. ;) ale raczej łatwo poznać, że piła, bo wszystko pływa
  • Odpowiedz
@styroslaw: A mój już nie ma żadnych innych misek, tylko tę szklankę. I o dziwno nie rozlewa nic, jedynie jak mu skapnie coś z brody, bo długowłosy :) I jak chłepcze to powoli całą głowę tam wsadza, aż już nie sięga językiem to przestaje.
  • Odpowiedz
@rdza: znam to. A jak smakuje woda ze szklanki! Ale taka do której wkładam ziemniaki po obraniu. Delicje! Ale najbardziej uwielbia zimną niesłodzoną herbatę, oczywiście tylko z kubka.
  • Odpowiedz
U mnie w domu woda w miseczce jest wymieniana codziennie, a sama miseczka zawsze pełna czystej wody, a kot i tak potrafi chłeptać z garnka przygotowanego do mycia;)


@rdza: Moje miały w miseczce, a piły z naszego dzbanka stojącego na stoliku, więc oddaliśmy im dzbanek i z niego czasem piją, ale nie przeszkadza im to wypić wody z: kubka, naczyń w zlewie, kibla jak ktoś zapomni zamknąć, wanny i umywalki, miski
  • Odpowiedz
Koty najchętniej piją z porcelany - zauważyłam, że unikają metalu i plastiku, ponieważ zmienia smak wody. Od kiedy kupiłam kici porcelanową miskę pije dużo chętniej i częściej, i tylko z miski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz