Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej jestem różową i mam ogromny ból 4 liter z powodu facetów z #tinder.

Mam do was ogromną prośbę - nie kłamcie na temat swojego wzrostu. Coraz częściej spotykam się z sytuacjami gdzie facet przedstawia mi się jako wysoki a przychodzi na spotkanie 10 cm niższy gość i udaje że wszystko jest OK. To jest tak samo chamskie zachowanie jak to, gdy na spotkanie przychodzi 30kg większa dziewczyna.

Musicie zrozumieć: nie mam nic do niskich facetów, według mnie wzrost nie determinuje jaka jest druga osoba tylko jego czyny i charakter. Nie dyskryminuję niskich facetów, nie uważam, że niski wzrost u faceta to powód do wstydu czy kompleksów, szanuje zarówno niskich jak i wysokich facetów.

Ale musicie zrozumieć, że my jako kobiety patrząc na facetów jako kolegów i jako partnerów mamy inne spojrzenie - w moim przypadku faceci poniżej 175 w ogóle mnie nie podniecają. Oczywiście to jest wartość przybliżona, przecież każdego nie sprawdzam miarką...
Oczywiście szanuję takiego faceta i nie patrzę na niego przez pryzmat wzrostu - ale jeśli szukam faceta do związku to musi to być facet, który będzie mnie po prostu pociągał.
Zrozumcie, że tak jak was nie podniecają 100kg kaszaloty tak dla wielu różowych niski facet jest aseksualny i nie mamy na to wpływu czy taki facet nam się podoba czy nie - to nie jest nasz wybór, to nasza biologia podpowiada nam, że niski facet nie jest atrakcyjny (fizycznie - nie całościowo jako osoba). Wiele razy spotykałam się z niskimi facetami ale po prostu nawet jeśli mieli świetne charaktery(a często mieli) to po prostu przez ich niski wzrost - nie podniecali mnie i ja nie mam na to wpływu tak jak facet nie ma wpływu na to czy podoba mu się 100kg kobieta.

Dlatego nie obrażajcie się niscy faceci, to nie jest zarówno wasza jak i nasza wina, zrozumcie że to wszystko jest biologia i hormony w naszych organizmach. NIe wejdę z niskim facetem w związek bo przecież nie będę okłamywać całe życie niskiego faceta że mi się podoba skoro tak nie jest, naprawdę chcecie aby kobiety was okłamywały? Chcecie żyć w iluzji czy z osobą która was zaakceptuje? Zrozumcie - my różowe nie mamy wpływu na to co nas pociąga a co nie, to nie jest nic osobistego. Sama mam tylko 170 wzrostu dlatego faceci 165-175 nie są dla mnie w ogóle atrakcyjni - ale to nie jest mój wybór tylko biologia tak mnie ukształtowała że podniecają mnie faceci 175-180 i nic na to nie poradzę...
Podobnie mają moje koleżanki.

Ale przecież są na świecie dziewczyny które mają 155-165 wzrostu i one również chcą faceta, takie dziewczyny przecież nie będą celować w facetów 185-190 tylko 175 maks bo zbyt wysoki facet nie jest zbyt fajny, idealna różnica wzrostu to jakieś 10 cm. Tak więc każdy z was ma szansę na szczęśliwy związek, musicie po prostu szukać kobiet niższych od was o minimum 5 cm i przestańcie się obrażać, że kobieta chce wyższego faceta. To nie jest nasz kaprys ani wybór tylko ukształtowanie organizmu. No chyba że chcecie być okłamywani oraz w związku z dziewczyną, która jest z wami na "siłe" i was okłamuje...

Pozdrawiam wszystkich niskich facetów, nie kłamcie na temat waszego wzrostu a na pewno znajdzie się niska dziewczyna, która zaakceptuje was takich jacy jesteście - tylko bądźcie wyrozumiali dla innych. Każdemu podoba się co innego

#logikarozowychpaskow #logikarozowychpaskow #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 27
  • Odpowiedz
Zrozumcie, że tak jak was nie podniecają 100kg kaszaloty tak dla wielu różowych niski facet jest aseksualny i nie mamy na to wpływu czy taki facet nam się podoba czy nie


@AnonimoweMirkoWyznania: Nie zrozumieją, bo mają na to argument, że na wagę ma się wpływ, a na wzrost nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Po pierwsze, to post trolla, próbującego wywołać gównoburzę i przypuszczam, że to mu się uda.
Po drugie, nie ma co się oszukiwać, największe wymagania maja osoby nie mające nic do zaoferowania.
A po trzecie i to zaczyna być widoczne w dzisiejszych czasach, mężczyzna musi być taki a siaki a kobieta taka czy siaka. Na najmniejsze uchybienia wobec imaginacji biorobota nie ma miejsca.
Internet przestał być już komunikacyjnym pomocnikiem bo tak
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ej ale nawet jak to jest bait to w sumie prawdę rzecze. sama mam 170+ wzrostu i zdarzyło mi się wyjść kilka razy z facetami niższymi ode mnie, i to po prostu nie było to. nawet niech już będą mojego wzrostu, przymknę na to oko, jak mnie ktoś naprawdę interesuje, ale niższy facet po prostu nie będzie dla mnie atrakcyjny, więc po co marnować jego i mój czas.
a sama
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ludzie, co wy piszecie o jakimś baicie? Przecie to i tak 100% prawdy.
Autor/autorka w spokojnych słowach wyjaśnia to, co wiemy. Mechanizmy ewolucji są bezwzględne i niski facet w nich był w dużym stopniu mielony na pył. Choć ich geny przetrwały, jeśli zajmowali funkcję beta dostawcy.
Nie ma się co obrażać, każdy powinien wiedzieć, jak to działa. I że naprawdę szczęśliwe związki tworzy kilka % par - reszta to przecietność,
  • Odpowiedz
CiepłyDewiant: @AnonimoweMikroWyznania ale za przeproszeniem pier*****sz głupoty. Ja mam 1,70 a mój facet 1,75 więc nie jest to powalająca różnica wzrostu a jest dla mnie zarówno atrakcyjny jak i seksowny. Rzecz gustu a o gustach się nie dyskutuje . Ale nie wkręcaj wszystkim swoich anty naukowych stwierdzeń że taka jest biologia. Bo gadasz glupoty. Spójrz na ulicę i się rozejrzyj ile jest par o podobnym wzroście gdzie faceci nie są super
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie rozumiem czemu wszyscy placza ze zarzutka. Przeciez tak po prostu jest. Dziewczyny nie lubia niskich. To jest troll, bait, oszustwo, prowokacja? xD Moze mi ktos wytlumaczyc skad to zwatpienie? Że na wzrost nie ma sie wplywu? Na brzydki ryj tez sie nie ma, no i co z tego?
  • Odpowiedz
@kameleon321: > Na wage ma sie wplyw, a na wzrost nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czyli z miejsca mamy mieć mokro na widok niskiego faceta bo to nie jego wina? Bo nie wiem za bardzo czemu ten argument ma jakąkolwiek rację bytu
  • Odpowiedz