Wpis z mikrobloga

Byłem na obiedzie z kolegami z działu. Przed sekundą wróciłem. Bylismy na kebabie, jedliśmy go nad Wisłą pod Wawelem. I akcja obok. Siedzi #przegryw, ulaniec, buty sportowe, czarne jeansy, niebieska jeansowa koszula z długim rękawem zapięta pod szyję, fryzura na garnek, morda wykrzywiona w jakimś grymasie weltschmerzu w ręce jakaś kurtka i butelka wody. Dokładnie tak jak wyobrażam sobie @Anoncio, @wyjde_z_przegrywu i całą resztę. Przechodziła grupka dziewczyn w jego wieku. Sztuk dokładnie 4. Podchodzą pytają czy coś się stało, że taki smutny sam siedzi nad rzeką, czy nie przyszła, albo coś. Ten wstał powiedział odczepcie się ode mnie i odszedł w stronę, z której przyszły dziewczyny. Obie strony "konfliktu" wyglądały na wiek około LO.
Tak widzę cały #przegryw #stulejacontent. Miał chłopak szansę na poznanie kogoś, może przestać być #tfwnogf. Ale ucieczka jest najlepszym rozwiązaniem!
  • 16
@tyrytyty: nie, ale chyba nie należy reagować histerią na pytanie czy coś się stało, chyba, że faktycznie coś traumatycznego się stało... ale pewnie wystawiła go koleżanka z klasy, ta ostatnia i najbrzydsza, co ćwiczy z chłopakami na wuefie.