Wpis z mikrobloga

Chcialbym wkrotce odwiedzic polske B czyli #lublin #bialapodlaska #bialystok #suwalki
Nigdy nie bylem w tamtych okolicach, a bardzo chciabym zobaczyc czy jest roznica miedzy wschodem, a zachodem Polski. Stad pytanie co zabrac ze soba do samoobrony? Jakie jest prawdopodobienatwo, ze zostane napadniety lub ktos bedzie probowal ukrasc mi samochod? Czy istnieje tam komunikacjs publiczna jak np. pociagi?
#pytaniedoeksperta #pytanie
  • 76
  • Odpowiedz
@1989 gaz pieprzowy palke teleskopową dodatkowo małą pancerfaustyne, wiadomo do tego musisz wybrać wszystkie szczepienia, i najgorsze wyrobić wizę
  • Odpowiedz
@1989: Moim marzeniem jest zobaczyć Polskę A. Wiele i niej słyszałem, ale nigdy nie dane mi było zobaczyć. Niektórzy twierdzą, że jest jak Atlantyda.
  • Odpowiedz
@1989 Śmiej się z tymi pociągami, że trzeci świat, ale kilka lat temu w Białymstoku trzeba bylo czekać 30 minut w pociągu, bo w kierunku Ełku nie ma trakcji i podczepiali lokomotywę spalinową.
  • Odpowiedz
@1989: jest jedno co mnie zawsze razi po oczach jak jeździłem do teściowej a mianowicie może biedniej ale nie syf. Jedziesz przez wioseczki gdzieś za Zamościem i nie ma ruin, rozpadających się obór czy stodół, nawet jak jest skromny domek z płotkiem to ten płotek jest cały a domek pomalowany, trawa ostrzyżona. Szanują to co mają mimo, że może mają mniej jak Ci z "zachodu".
  • Odpowiedz