Wpis z mikrobloga

Siemanko, z tej strony Spejson. Mam pytanie do ludzi, którym #upc w domu nie podłączyli i muszą korzystać z #ncplus bądź #cyfrowypolsat lub #telewizjanakarte. Szukam czegoś takiego w dość dobrej cenie (powiedzmy, że max 70 zł miesięcznie). Jestem zainteresowany pakietem z dość dużą ilością kanałów sportowych, a z drugiej strony musi tam być dużo kanałów "kobiecych" również. Będę wdzięczny za pomoc, dzięki z góry! ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: #telewizja
  • 10
@moby22 Ale napisz coś więcej czego oczekujesz od tv... Poza tym raczej nikt Ci tutaj Ameryki nie odkryje, wchodzi na stronę nc+, cp i patrzysz co oferują w danym pakiecie. Jaki konkretnie sport? Do niedawna zasada była prosta: interesuje Cię kopana? Tylko i wyłącznie nc+. Teraz już sie to rozmyło, większość najlepszych europejskich lig ma eleven, który w pakiecie możesz zakupić zarówno tu jak i tu. Ligę mistrzów i europejską do końca
@mariusz5891: No właśnie ze sportowych interesuje mnie praktycznie wszystko, choć nie da się ukryć, że faktycznie najbardziej zależy na futbolu. Szukałem jakichś rozwiązań, które mogłyby dać mi Canal+ w tych pieniądzach, ale nie jestem w stanie nic znaleźć. Obawiam się, że takowe promocje nie istnieją :(
@moby22 Gdybyś już był abonantem to można by było kombinować, a jako nowy to mocno ograniczone opcje. Ale może w ramach tej telewizji elastycznej weź sobie comfort+, teraz już połowa kwietnia, kopanej nie podglądasz, a być może jakiegoś sierpnia będą możliwości dobrania opcja canal+ w sensownej cenie
@moby22: BTW. Pakiet NCP za 52,50 bodajże + Eleven za dychu i masz jakiś kompromis. Grubsza opcja w NCP jest droga, a to chyba i tak najlepsza oferta z satelitarnych.
@moby22: Witaj. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, to prosimy, napisz maila na adres: specjalista@cyfrowypolsat.pl Podaj w nim imię i nazwisko, numer telefonu do kontaktu oraz dogodne godziny rozmowy. Nasz konsultant zadzwoni wtedy do Ciebie o dogodnej porze i postara się przedstawić Ci ofertę jak najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb. Odpowie on również na wszystkie zadane pytania.