Wpis z mikrobloga

Naczelny tworca normickich wysrywow @Jokker wrocil zalac nas fala zlotych mysli. Tak sobie mysle nad jego zlotymi myslami, i przypomina mi sie jeden z anonimowych wpisow z przed paru dni gdzie neijaki @ziuaxa mial podobne poglady do Jokkera, z kolei OP i prawie wszyscy pozostali praktycznie pisali o czyms przeciwnym. Ja osobiscie nigdy nie widzialem, zeby ktokolweik gdziekolwiek do kogos zagadal bo starszymi osobami. Przez 7 lata bawilem sie w studia jezdzac komunikacja miejska, linie typowo studenckie, doslownie ani razu nikt do nikogo nie zagadal, podobnie pisal OP i wieksosc osob ww. wpisie, ale Jokker swoje, ze to normalne zagadywac hehehe, ze wszyscy to robia. Pytanie gdzie?
#przegryw #rozwojosobistyznormikami #tfwnogf #podrywajzwykopem #rozowepaski
  • 42
  • Odpowiedz
@Bartholomaeus: tzn. gdzie bo nigdy nie widzialem takiej sytuacji, czekalem nie raz na przystanku, jezdzilem liniami pelnymi studentow i nigdy nikt do nikogo nie zagadal nie wliczajac starszych osob. Doslownie ani razu, przez 7 lat plus 3 lata licbazy to daje dekade.
  • Odpowiedz
@wyjde_z_przegrywu: jak stałeś obserwując wszystkich uważnie to już psuło klimat. A zwykłym ,,normikom" wystarcza luźny kontakt przy jakiejś okazji: ot, zagadać przepuszczając w kolejce do sklepu, wsiadając do windy.. ale to rzadko faktycznie. Najczęściej to przy okazjach towarzyskich: na posiadówie w akademiku, na meczu lokalnej drużyny, itp.
  • Odpowiedz
  • 0
@wyjde_z_przegrywu przeczytałem 3 razy co napisałeś, odnosząc się do tego co napisałem i szczerze mówiąc nie wiem nawet co mi imputujesz. Bez podania cytatu albo chociaż linku do wpisow o których piszesz, to jest zwykle pierdo*enie nie wiadomo o czym. Stary człowiek, a pisze jak dziecko z podstawówki.
  • Odpowiedz
@wyjde_z_przegrywu: to zależy jaką komunikacja. Zatłoczona linia to rzadko przyjemne miejsce. Ale zdarzyło mi się poznać jedną dziewczynę na lokalnej trasie (PKS), bo nie znała okolicy i jej pomogłem. Nic z tego nie było, ale zagadać zawsze przyjemnie.
  • Odpowiedz
@wyjde_z_przegrywu Ja bym się zastanowił czego szukam na twoim miejscu. Chcesz być w związku ale nie chcesz być w związku. Jak chcesz tylko zaruvhać to ja ci mogę nawet postawić rokse albo alternatywa, zwal se i nie kłam że chciałbyś mieć dziewczynę bo z twoją nienawiścią do nich to może zastanowiłbyś się czy nie poszukać sobie chłopaka. Ja też stuleja jak coś ale się nie oszukuję
  • Odpowiedz