Wpis z mikrobloga

ciekawe co na to eleven
Co istotne wyższy pakiet F1 TV Pro będzie dostępny także dla miłośników Formuły 1 w Polsce. Według wcześniejszych informacji, usługa F1 TV miałaby być dostępna w czterech językach - angielskim, francuskim, niemieckim i hiszpańskim. Dodajmy, że prawa do pokazywania w naszym kraju transmisji F1 w telewizji ma Eleven Sports.
http://satkurier.pl/news/169995/f1-tv-ruszy-w-maju-od-gp-hiszpanii-takze-w-polsce.html
#f1 #f1tv #prawatelewizyjne
  • 9
  • Odpowiedz
@nightrain: z tego artykulu nic nie wynika - w prawdzie eleven ma prawa do transmisji, ale nie sprecyzowano, czy to prawa na wylacznosc, czy nie.
A poza tym, skad informacja, ze f1tv bedzie dostepna w polsce? Bo artykul zrodelka nie podaje a nigdzie takiej informacji nie widzialem...
  • Odpowiedz
@nightrain: kurde, kupiłem playera za 15 a i tak wolałem oglądać jakiś stream z SKY. Po prostu komentowanie z fotela w studio ni jak się ma do komentarza prosto z toru. Gdyby można było w pełni legalnie łatwo kupić te F1 TV myślę, że sporo osób by się skusiło.
  • Odpowiedz
@lossuperktos: z komunikatu, na stronie formuły i z tego artykułu wychodzi, że od maja będzie można ;)
tylko na cene to sobie poczekamy
Ceny będą zawierać się w widełkach 70-150 dol. rocznie i 8-12 dol. miesięcznie, przy czym mają różnić się na poszczególnych rynkach.
  • Odpowiedz