Wpis z mikrobloga

@zarowka12: W Polsce mamy ruch prawostronny, chyba, że jakieś ostatnie nocne obrady sejmu coś zmieniły #pdk
Ja staram się jechać prawym pasem niezależnie od tego czy za 10 s znowu będę kogoś wyprzedzał, czy nie, czy mam kogoś za sobą, czy nie. Staram się stosować do tego co obowiązuje w Polsce.

@Qantas: 1. OP sam napisał, że jechał lewym pasem. Czytaj.
2. Jeśli na podstawie jednego postu wyrokujesz o mojej
@Cooltec: co z tego, że jest prawostronny? Jak z tego wynika nakaz jazdy prawym pasem? Jaki musi być ruch, żeby móc jechać lewym? Przecież nie lewostronny. Przy czym oczywiście cały czas mówimy o pasach idących w jednym kierunku. Z prawostronnego ruchu nic nie wynika, przy lewostronnym mielibyśmy tę samą sytuację, tyle że odwrotną. Jeśli lewy pas jest pusty a prawy jest w gorszym stanie technicznym, to uporczywe trzymanie się prawego ma
@Cooltec co ty #!$%@? ? Jebnąłeś komentarz standardowy dla pseudo wykopków prawdopodobnie nigdy nie jadąc tą trasą . Stary, potrafię rozróżnić szeryfa i sam staram się nim nie być będąc stałym użytkownikiem dróg. Do tego komentarz o jakiś nocnych obradach sejmu. Żenada.
"Ja staram się jechać prawym pasem niezależnie od tego czy za 10 s znowu będę kogoś wyprzedzał, czy nie, czy mam kogoś za sobą, czy nie. Staram się stosować do