Wpis z mikrobloga

@TSP89: Jest bardzo dobry. Remixy jeszcze lepsze. 8 kobiet z Bedoesem mimo że go nie lubię to muszę przyznać szczerze że mi się podoba, no i zwrotka Białasa też mi się podoba - w końcu coś mocno osobistego jak na Rehabie
  • Odpowiedz
@TSP89: Koleś rocznik 1990 śpiewa co on w życiu nie przeżył. XDDDDD
Trochę stękania do panienki, żeby laskom się robiło mokro, ale też parę wzmianek o tym że szanuje przeszłość z ośki musi być, no bo ziomeczki wiadomo musi być rispekt. Na dłuższą metę żenua, jeden czy dwa kawałki dające się słuchać.
  • Odpowiedz
@InnyKtosek: ale przecież tego się dziś nie używa tylko jak się nie potrafi śpiewać ale też jako środek stylistyczny.
Cher zdecydowanie potrafi śpiewać a nagrała taki utwór https://www.youtube.com/watch?v=5Uu3kCEEc98
w całości z chamskim autotune ¯\_(ツ)_/¯
Czasy się zmieniają, gdy po raz pierwszy zaprezentowano dodekafonie też wybuchł skandal, w latach 70 palono płyty disco, pokolenie naszych dziadków paliło płyty Elvisa. Z każdą nową modą tak jest, że starsze pokolenie jej nie toleruje bo
  • Odpowiedz
@TSP89: A mi zupełnie nie przypadła do gustu. Niby materiał dość trudny bo depresyjny, bity też całkiem "trudne" jak dla masowego odbiorcy, ale tym samym płyta męczy. Que jest asłuchalny i męczący ciągłym płaczem nad niespełnioną miłością, Taco bardzo fajnie, ale irytuje styl OSTRa, który w jednej zwrotce rapuje o wszystkim i o niczym. Z chęcią posłuchałbym tej płyty z wyciętym Que. XD

Całość jest dość miałka, brakuje w niej odpowiednio
  • Odpowiedz