Wpis z mikrobloga

Pytanie do wszystkich dziewcząt, kobiet, pań i dam (nazywanych tutaj „różowymi paskami”):
Czy skomplementowanie kobiety tekstem „masz ładne wąsy” będzie faux pas? Chciałabyś usłyszeć taki komplement?
#rozowepaski #kobiety
  • 10
  • Odpowiedz
@sugasuga wszyscy znamy osoby płci żeńskiej, które owe wąsy posiadają, nie raz dość obfite.
Nigdy nie mogę dojść do tego, czy robią to specjalnie, bo przecież raczej nie jest to coś powszechnego, więc zakładam, że tak. A skoro kobieta celowo zapuszcza wąsy, to dlaczego skomplementowanie ich ma być negatywne?
  • Odpowiedz
@sugasuga w takim razie nie spodziewaj sie komplementu o swych wąsach.
Natomiast wąsate kobiety widziałem nie raz, zazwyczaj już to starsze wiekiem osoby były. Może po którymś roku życia taka moda panuje?
  • Odpowiedz
@#!$%@?: większość z kobiet pod nosem włoski ma. Jak i na większości powierzchni ciała.
Tylre, że jedne mają szczęście isa to włoski delikatne i niewidoczne, a u innych niestety nie. Kwestia hormonow.
Wiec nie tyle te wąsy sa wyhodowane, a co najwyzej się z nimi nic nie robi.
  • Odpowiedz
  • 0
@#!$%@? wiesz jak jest, niebieski boi się powiedzieć, że wąsy większe niż jego. Albo pani jest na tyle stara i ma w dupie czy te wąsy są i nic z nimi nie robi. Wąsy u kobiety, takie wyraźne i widoczne to coś bardzo krepujacego i wstydliwego. Sama delipuje to co mam choć są mało widoczne. Brunetka here. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz