Wpis z mikrobloga

Ale mnie bawi ten ból dupy o #holokaust xD jedną grupę etniczną zamknięto w obozach (i to nie każdego z nich), a niektórzy dramatyzują jakby Hitler wyprowadził buldożery na ulicę w celu anihiliacji każdego obywatela w kraju ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@inquis1t0r: xDDDD chciałem wykazać, że ludzie dramatyzują i trochę przesadzają z tym zakazem. Ty właśnie porównałeś zamknięcie sklepów raz w tygodniu z zagładą kilku milionów osób, chyba nikt nigdy piękniej nie dowiódł mojej tezy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@fetozaur: To sobie tam zamiast holokaustu wstaw ustawy norymberskie. Skala podobna, nikt wtedy nie ginął, tylko część osób straciła przywileje, wszystko było kwestią przepisów wydanych przez legalną i demokratyczną władze i sens będzie taki sam.
  • Odpowiedz
@inquis1t0r: serio uważasz segregację rasową za zjawisko o takiej samej skali i sensie jak konieczność przejścia się kilkaset metrów dalej na stację po czipsy? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście, też uważam ustawę za pomyloną - nic mnie nie obchdzą grażyny z biedronki, które wreszcie będą miały czas trzaskać niedzielny rosołek dla męża alkoholika. To ich wina, że po godzinach wolą oglądać powtórki tureckich seriali zamiast się
  • Odpowiedz