Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@chrystusie a dla Polaków biedaków? Właśnie myślałem, że są takie portale, ale nie wiem czy korzystać z nich czy są jakieś narzędzia dovscrapu i analizy tych ludzi
via Android
  • 0
@chrystusie oczywiście nie sprawdziłem, a nazwy brzmiały międzynarodowo ;_;. A masz jakieś doświadczenia z zamawianiem poza takimi portalami? Warto jeśli chodzi o kasa/jakość i da się samemu jakoś wyszukiwać i weryfikować?
@xDrope: ja brałam tam udział tylko jako influncer :p często są bardzo niskie stawki a ludzie i tak biorą udział, niektorzy piszą posty sponsorowane nawet za 30 zł XD
Przy ręcznym szukaniu musiałbyś serio dużo czasu poświecić, bo póki nie zobaczysz statystyk wyświetleń to same liczby nic ci nie dadzą, a dużo blogerów tego nie chce udostępniać, bo kupują followers na potęgę :p
@xDrope: wydaje mi się ze raczej to sprawdzają, po za tym we wszystkich tych kampaniach możesz potem sobie sprawdzić profil tej osoby i zweryfikować przygotowany materiał, jak Ci nie spasuje to po prostu odrzucasz :)
via Android
  • 1
@chrystusie materiał pewnie dam od siebie, trackery bajery też, więc jak coś to zrobię "na gotowo" do wrzutki. W tej kampanii spinam się z niskim budżetem, bo chcę sprawdzić co i jak, więc liczę na ich leniwość influencerów i niższe stawki. Dzięki za info :D