Wpis z mikrobloga

Sena 20s - pytanie do użytkowników.
Planujemy ze znajomymi zakup kilku interkomów, żeby mieć możliwość prowadzenia rozmów konferencyjnych. W zasadzie każdy zgodził się na 20s. Ktoś z grupy znalazł jednak film na yt, który namieszał niektórym w głowach i zaczęły się zgrzyty. Część ludzi nie chce już seny, myślą o cardo scala.
Chciałbym zapytać tychże was, którzy używacie 20s jak to się u was sprawuje, czy mieliście problemy jak kolega z filmu? Bo jeśli to ma tak działać to... Bardzo bym prosił o Wasze opinie. Trochę to kosztuje,a wolelibyśmy mieć coś co nie zawiedzie w trasie. Pozdrawiam
Film: https://youtu.be/3IMGBeUnSGo

#motocykle #sena #interkom
  • 11
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@chromato: posłuchałem chwilę i jak gość mówi o 150m to wyłączyłem. Na pewno nie są to 2km, bo masz za dużo przeszkód (a i bardzo dużo zależy gdzie założysz interkom), ale bez przesady xd jak jechaliśmy na zlocie to myślę, że realne wartości to ok. 1km na spokojnie (oczywiście jak ktoś się za zakrętem chował za budynek no to lipa).
Nie wiem co tam dalej gadał więc jeśli masz pytania to
@gerard-kowalski: ja wiem że te 2 km to chyba w warunkach laboratoryjnych, nie liczę nawet na to, ale koleś wspomniał tu i tych około 100 metrach i trochę to dezorientuje. używam teraz SMH5, tego najprostszego modelu chyba, no i niedawno przestaliśmy się z kumplem słyszeć na rondzie, on na wylocie ja na wlocie, między nami 2 auta.
Ja tam nie mam wielkich oczekiwań, wystarczy, żebyśmy się słyszeli na odległość grupy, czasem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@chromato: mam 20s, ostatnio testowane w grupie 4 osób (parowanie grupowe - po konfiguracji naciskasz jeden przycisk i wszystkie Seny łączą się automatycznie) działa to znakomicie. Przez cały dzień jazdy zawało nam połączenie może 3 razy, ale byliśmy około 300m od siebie i za przeszkodami, więc nie mam zupełnie o to żalu. W jednym przypadku łączność wróciła sama, a 2 musiałem ręcznie połączyć grupę jeszcze raz, co sprowadziło się do dwukrotnego