Wpis z mikrobloga

@stekelenburg: W sumie takie tematy niosą ze sobą trochę pozytywów. Wykopki-krzykacze często przeginają, a co za tym idzie - popełniają internetowe samobójstwo i właśnie po takich dyskusjach kończą przygodę z wykopem ; ).
  • Odpowiedz
@ppj: Wiesz, jak to nie ostudzi ich "temperamentu", to co stoi na przeszkodzie dla permów? Wątpię, żeby ktoś za nimi tu płakał, secundo: poziomu portalu specjalnie nie podnoszą ; ).
  • Odpowiedz
@WinyI: ahahahah bo ty podnosisz mam rozumieć? dość ograniczone masz życie jeśli uważasz że ktoś może się przejmować tym czy będą za nim płakać na wykopie a co gorsza czy będzie zbanowany (ohhhh) get a life i spróbuj coś osiągnąć w życiu poza rankingiem i uwielbieniem w necie :]

@John112: napisałem do ciebie typie jednego (1) posta gdzie wytknąłem ci że mylisz pojecie wrzenia z kawitacja link i będziesz twierdził ze to ja reprezentuje niski poziom ? w takim razie twój to zwyczajnie dno i metr szamba i ciesze się że zgadzamy się w jednym, ty i ja nie jesteśmy na tym samym poziomie i uwierz nigdy nie będziesz w stanie być :)

@TotalnyPsychol: "marzenia ściętej głowy chyba" widać wykop promuje pedopedalskie marzenia więc czujesz się jak w domu, aha nick TotalnyPedał albo TotalnyDebil byłby bardziej adekwatny do ciebie. Muszę przyznać że w prawdziwym świecie albo niesamowicie musisz być przez wszystkich pomiatany z góry na dół albo zwyczajnie siedzisz cicho i się nie odzywasz przed obawą dekonspiracji i potrzebne wyartykułowania zaspokajasz na wykopie
  • Odpowiedz
@TotalnyPsychol: całkowicie w zupełności nic, nie zmienią tego co sobą reprezentujesz , ale mi wystarczy to że będziesz świadomy tego co o tobie myślę mimo że masz na to całkowicie #!$%@? ale lepsze to niż gdybyś nie wiedział i nie miał #!$%@? bo w takim przypadku nie miało by to żadnego sensu :)
  • Odpowiedz
@TotalnyPsychol:

A co takiego sobą reprezentuję, że "muszę być pomiatany przez wszystkich"?


Naprawdę chcesz marnować czas czytając moje subiektywne odczucia dlaczego tak uważam, sądzę że nie, dlatego skończmy bo i tak ban już jest w drodze i pewnie by nam przerwali w połowie co byłoby bez sensu.

jak widzisz troll jest najedzony i nie potrzebuje dokładki
  • Odpowiedz
@TotalnyPsychol: Bo burzenie równowagi która jest grozi bardzo dużą tragedią. Rozumiem że można sobie myśleć że "różnorodność" jest fajna i miłość równość i świat będzie lepszy ale takie hasła są dobre tylko na papierze i naiwni mogą w nie wierzyć.

Dawania homoseksualista jakiś statusów prawnych czy wprowadzanie dyskusji o nich do opinii publicznej to tylko przesuwanie granicy dla gorszych dewiacji. Kogo tak na prawdę dzisiaj interesuje kto kogo rucha, nie pytają o tym przy przyjmowaniu do pracy czy na uczelnie. Ludzie nie są za to zamykani w wiezieniach. Wiec o co walczyć o to żeby andrzej i ludwik mogli iść ulicą całować się i trzymać za rękę a ludzie nie patrzyli na nich z obrzydzeniem? Uświadomię ci coś zawsze będą patrzeć z obrzydzeniem tak jak patrzy się na coś nienaturalnego i powinni się z tym pogodzić i żyć. I teraz oni walczą i krzyczą jacy to są pokrzywdzeni i odnoszą sukcesy. Jednocześnie im przygladają się inne grupy i naśladują dokładnie te same ruchy "skoro oni mogli dlaczego my nie możemy też jesteśmy ludźmi". I później czytasz w gazecie o "zrzeszeniu na rzecz pedofili" #!$%@? to nie jest fikcja te zwierzęta już sobie normalne zrzeszenia zakładają twierdzisz że to pozytyw ? Ta wspaniała różnorodność ? Tak samo w niemczech legalizuje sie skrajny nazim dokladnie na tych samych zasadach "też jesteśmy ludźmi żądamy szacunku"

Idąc dalej taki sam model przyjeli muzułanie, to nie jest fikcja że w środku europy działają sądy szariatowe i też jest wielki lament że krzywo na nich patrzą. Mówimy tutaj o agresywnym wejściu odmiennej kultury i religii w środek 2000 letniej kulturowej historii
  • Odpowiedz