Wpis z mikrobloga

Sprawdziłam też średni wiek pierwszej inicjacji seksualnej polek i wynosi on 18,7 lat


@rzabulencja: są to badania sprzed ośmiu lat, wykonywane na próbie osób wówczas 30-letnich, które deklarowały w jakim wieku podjęły współżycie. Kompletnie niemiarodajne.
  • Odpowiedz
  • 1
@kobiety_sa_super a jesteś w stanie mi podać jakieś badania które dla Ciebie byłyby miarodajne?
Ja nie mówię, że jest tak, że większość dziewczyn w moim wieku to dziewice. Ja mówię tylko, że takie istnieją i takich jest sporo i często są to piękne, wartościowe kobiety, a wmawianie młodym mężczyznom, że takie kobiety nimi gardzą tylko dlatego, że są prawiczkami jest okropne.
  • Odpowiedz
@rzabulencja: Cieszę się niezmiernie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogólnie to nie wiem czy to bait, ale kurła, w jakich czasach człowiek żyje, że dziewictwo w wieku 18, 19 czy 20 jest traktowane jako dziwactwo, lol.
  • Odpowiedz
@rzabulencja: > kobiety nimi gardzą tylko dlatego, że są prawiczkami
No nie tylko dlatego. Najczęściej owe panie gardzą nimi także dlatego, że nie są 101/10 z wyglądu i nie śpią na górce pieniędzy ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@kobiety_sa_super: Czyli mierzysz wszystkich jedna miara. Ludzie są różni, nie każdy żyje ideologia by od razu dać dupy w wieku 14 lat i mieć to za sobą, niektóre (choć to jest mały procent) szukają jednak zeby to zrobić w związku z tym którego naprawdę kochają. Fakt może to być dla was abstrakcja, ale są tez takie. To ze OPka chce prawnika to tez normalne, bo taki ma po prostu gust i
  • Odpowiedz