Wpis z mikrobloga

Mireczki spod tagu #uk , jeśli ktoś jest kinomaniakiem ale nie chce wydawać na karty nieograniczonego wstępu do kina to zapraszam na PW, mam zniżki, działa to tak, że ze swojego konta firmowego na platformie perkbox zamawiam bilet i płacę po wcześniejszym otrzymaniu przelewu bankowego lub wpłaty paypalem i wysyłam kod, który wpisujecie przy robieniu rezerwacji na stronie kina, zniżki działają tylko na seanse 2D, w zależności od lokalizacji ceny mogą się nieznacznie różnić, zazwyczaj w Londynie płaci się £1 więcej.

Przykładowo za jeden bilet w zależności od lokalizacji: Odeon, Cineworld czy Empire £7-£8, Vue oraz The Light £7.5-£8.5, Picturehouse £8-£9 (jeśli lokalizacja kina to Londyn to do tej kwoty trzeba doliczyć dodatkowego £1)

Kina z których możecie skorzystać: Odeon, Picturehouse, The Light, Empire, Vue oraz Cineworld.

#promocje #kino #bilety #znizka #emigracja
  • 5
Przeglądamy ceny odeona Adult 8.5-9.25. Jako student zapłacę 7.25. Zastanawia mnie gdzie jest "deal", bo zakładam, że w proces trzeba zaanażować Ciebie, twój czas + możliwe komplikacje. Dodatkowo warto by było, żebyś coś miał z tego interesu w postaci 1-2 f prowizji.

Ja tam myślałem, że te bilety masz za 1f i możesz opchnąć np. po 3-4f dla każdego. Sory, nie widzę dealu, trochę bezsensowne marnować twój czas i swój o 50p
@Xenomorph_uk: @Delewarski: jeśli kupujesz bilety dla kilku osób to zawsze można zaoszczędzić te £10 czy £20, z tego co widziałem to zazwyczaj jeden bilet w odeonie standardowo kosztuje £12, więc nie wiem dlaczego nie widzicie w tym okazji, ja tam wolę płacić mniej a mój czas to moja sprawa