Wpis z mikrobloga

Był konkurs Gwinta na ilustrację i wysłałam swoją.

Niestety dowiedziałam się dwa dni przed końcem [w czwartek późnym popołudniem, a w sobotę o 14 zamykano konkurs], więc mimo tego że próbowałam szybko coś zorganizować, to zdecydowanie NIE jestem zadowolona ze swojej pracy.

https://www.playgwent.com/pl/art-contest/1#6811

Nie musicie oddawać głosu na mnie, tak jak pisałam - nie jestem zadowolona z efektu tylko z samego wysłania, więc aktualnie liczy się jedynie to. ( ͠° ͟ل͜ ͡°)

Oddajcie na jakąś pracę która się Wam podoba, tylko przejrzyjcie najpierw wszystkie 18 stron. ʕʔ
https://www.playgwent.com/pl/art-contest/1

#wiedzmin #wiedzmin3 #gwint #gwent #rysujzwykopem #cdprojektred
Scooterek - Był konkurs Gwinta na ilustrację i wysłałam swoją.

Niestety dowiedział...

źródło: comment_235YKTVlZyYebExUots6pnOV1CCrTjlP.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Helsantonio_Montes: Oj mogłam, mogłam, w ogóle mogłam wybrać inną postać, ale mądry po szkodzie. :D
Dziękuję!

Hipotetycznie jako upiory nie posiadają krwioobiegu, więc te żyły to chyba do ektoplazmy albo jakiejś limfy abominacji, ale nie wiem. XD
  • Odpowiedz
@Scooterek: Ogar z przodu jest trochę dziwny - ale te w dalszym planie są ok :)
Pamiętam tą misję z W1 gdy trzeba było je wybić przy okazji broniąc jakiegoś npca który notorycznie ginął :(
  • Odpowiedz
@blogger: Kelnerkę z karczmy, Vesnę Hood? :D

Wiem, też mnie wkurzała tym padaniem.
TYM BARDZIEJ, że pinda nie umiejąc walczyć rzucała się PIERWSZA na barghesty, posiadając jedynie stalowy sztylet. XD

Lepiej by było jakby uciekała czy coś, ale nieeee... ()
  • Odpowiedz
@2phonepiotrus: Zdecydowanie piękne!

Niestety nie jestem dobra w dynamicznych kompozycjach... (,)

Ale ogarniam od jakiegoś czasu Photoshopa [nie malowałam w nim, Bestia też nie jest malowana w PS] i ło Panie, już widzę, że da się niektóre rzeczy robić szybko, świetnie i bezboleśnie! ( )
  • Odpowiedz
@jaqubte: Widzę że ktoś tu nie rozwijał Aardu... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogłuszenie i sru cios kończący.
Tylko wtedy sobie na tych towarzyszących jej barghestach nie poexpisz no i stracisz frajdę [XD] z gry.
  • Odpowiedz