Wpis z mikrobloga

@foxbond: Przecież nie chodzi o to żeby cień padał na głowę bo przecież bym założył sobie kapelusz :D Trzeba ograniczać promienie padające na matryce, a na głowę to ja chce żeby padały
  • Odpowiedz
W zasadzie to ten daszek mi styka, spełnia swoją rolę nieźle, myślałem że ktoś zna po prostu jakieś ciekawsze rozwiązanie. No a matowa matryca, przy zmianie sprzętu trzeba będzie wziąć pod uwagę
  • Odpowiedz
@sekulis: Matowa matryca nie jest nagle magicznym rozwiązaniem rozwiązującym wszystkie problemy. Ot nie robi się lustro, ale czytać w słońcu i tak ciężko :)
  • Odpowiedz
@przemd11: Ja nie wychodzę z swoim laptopem na spacer :)

heh VS ciemne tło, eclipse białe, wykop nocny, reddit biały - lubie mieć wybór i zawsze wszystko wygląda zajebiście. A i w piwnicy chłodno i przyjemnie, laptop nie wie co to słonce xD
  • Odpowiedz
@sekulis: Niestety na rynku wciąż jest więcej modeli z matrycą glare, dlatego musiałam przymknąć na to oko przy ostatnim zakupie (laptop spełniał wszystkie inne wymagania). Noszę go ze sobą prawie codziennie i niedawno miałam okazję zobaczyć jak fatalnie się korzysta na zewnątrz w słoneczny dzień.

Z ciekawości, też Ci się wtedy tak grzeje? Ja normalnie mam ze 40-55 stopni, a na słońcu nawet 65. Lapka mam z pasywnym chłodzeniem.
  • Odpowiedz