Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich, mam problem z #windows10, dzisiaj po kilkudniowym nie używaniu komputera zaktualizował on się i po uruchomieniu mam wyczyszczony cały komputer, tak jakby został sformatowany, nie ma żadnych moich folderów, pozostał tylko zainstalowane programy, wylogowało mnie z wszystkich kont, czy jest możliwość przywrócić wszystkie te dane? Cofnąć komputer do stanu poprzedniego ?
#windows10 #windows #aktualizacja #informatyka
  • 5
@razro: ¯\_(ツ)_/¯

To jest nic, jednemu mirkowi win10 wywalił kiedyś kilkaset gigową partycję z debianem.

Klasyczny windows 10.

Sprawdź może, czy na pewno wywalił ci pliki. Może przeniósł ci folder użytkownika gdzie indziej? Zresztą jak mówisz o stanie "formatu" to rozumiem, że programy też się nie zachowały?

No i jak to aktualizacja to masz punkty przywracania. Spróbuj przywrócić pc do czasu sprzed aktualizacji.
@Kryspin013: udało mi się trochę opanować sytuację :D programy i gry wszystko działa i jest na swoim miejscu, a pliki pobrane i te z pulpitu udało mi się odnaleźć po wejściu w dysk c >użytkownicy> nazwa konta i tam są wszystkie pliki z pobranych i zapisane obrazy pochowane. Mógł byś napisać jak przywrócić komputer do stanu sprzed aktualizacji ?