Wpis z mikrobloga

Mam pewne zasady, których przestrzegam :

Nie rusza się dupy z grupy - z tym akurat nie mam problemu ^^

Gdzie się mieszka i pracuje tam się #!$%@? nie wojuje - z tym też póki co nie miałam problemu... Ale myślę czy nie złamać też zasady.

Oczywiście nie chodzi o dosłowność ale o kontekst.

Jestem ciekawa zdania innych na ten temat, a może ktoś stworzył związek z kimś z pracy? Jak to wpłynęło na pracę?

#zwiazki #pytanie #kiciochpyta #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pracbaza
  • 20
@dorotka-wu ja raz klientke dupczylem w Austrii i #!$%@? jej 10 letni związek. Miałem z nią zajebistą współpracę, ale potem musieliśmy przerwać to bo pato trochę i zaczynała do mnie coś czuć, a dla mnie była za stara (30 lat) i wolałem być wolny
@dorotka-wu
@Czeggu

Ja robię za granicą w zakładzie gdzie pracuje naprawdę wiele osób i w większości są to pary, dużo też właśnie stworzyło związki ze znajomości z pracy.

Ale fakt faktem najlepiej wtedy być wysoko postawionym albo trzymać się od siebie z daleka w robocie bo na dłuższą metę może stanowić to problem
@dorotka-wu
Zależy jak często teraz widujesz ten swój potencjalny obiekt zainteresowań. Jeśli macie czesty kontakt, to w związku będzie jeszcze częstszy, a po zamieszkaniu razem to już w ogóle (duh). Nie będzie ci to przeszkadzać? Kontakt 24h jest fajny, póki są motylki, ale potem to problem.