Wpis z mikrobloga

@Venro:

Celowo podkoloryzował, żeby umniejszyć


no i o to mi chodzi?

W meczu na Olimpico z Barsą był remis 1:1, w meczu z Realem też Roma o wiele gorsza nie była, po prostu zabrakło jakości przy wykończeniu, którą np. CR7 miał.
@Wojt_ASR_: Nie no, nie porównujmy tego z obecnym sezonem. Teraz wyszli na pierwszym miejscu z arcytrudnej grupy. A teraz pokonali Barce i awansowali do półfinału. Wtedy wygrali w LM tylko jeden mecz.

Ten Di Francesco mi imponuje. Serie A nie oglądam ale w LM z tego co mogłem zobaczyć to robi gość robotę.
@Kristof7: W Serie A zrobili 2-gie miejsce, więc taki standard, heh. Ten sezon też mocno nierówny, dwumecz z Atletico mocno średni, dwumecz z Karabachem też cienki motzno. Z Szakhtarem też heroiczna interwencja Peresa zdecydowała o awansie. No a w Serie A raczej średnio....

No ale co do DiFra to też propsuję. Młody trener, widać, że mu się chce. Kadra może nie jest idealna, dlatego w trakcie sezonu zdarzają się gorsze momenty,
@footix

Wyciąganie wpisów sprzed 3lat odnoszących się do tamtych wydarzeń, by komentować obecną sytuację mija się trochę z celem.


Z celem to się mija robienie z ligi hiszpańskiej potęgi, zamiast ligi ogórków jaką jest w rzeczywistości. Parę dobrych drużyn nie zmienia obrazu całości, że to kompletne kasztany.
@Wojt_ASR_: ile ty masz lat, że wierzysz tu w jakąś pychę? Stano to dobry biznesmen i pisze takie rzeczy żeby nakręcać zainteresowanie profilem i zbierać profity. Pije sobie teraz uśmiechnięty piwko i liczy tłusty hajs :)
@kondi67: w ufoludki tez wierzysz? xD Po tym meczu fajnie się zachował, po tamtym niezbyt. Jak myślisz, że dodał ten wpis, bo zakładał, że Roma niedługo wyeliminuje Barsę z CL, to musisz mieć nierówno pod sufitem xD