Wpis z mikrobloga

Mirki.
Gdy wasze narzędzie tępe już są podejmę się ich regeneracji ( ͡ ͜ʖ ͡)
Oferuję regenerację czoła, nanoszenie nowej geometrii, ostrzenie spirali jak i kąta natarcia. Regeneruje każdy typ narzędzi. Od wierteł vhm i hss o różnych geometriach czoła po frezy każdego typu. Nie regeneruje średnic mniejszych niż 5 mm.
#cnc #cncboners #narzedzia #pracbaza
arrent - Mirki.
Gdy wasze narzędzie tępe już są podejmę się ich regeneracji (⌐ ͡■ ͜ʖ ...

źródło: comment_LJ4EcBeMkGI5HNC1DCLvtlYkvAHvkJZa.jpg

Pobierz
  • 21
via Android
  • 0
@Trelik Zależnie od wykruszeń. Można ostrzyć po kącie natarcie lub tylko pod średnicy, z reguły ostrze po średnicy i kącie natarcie. Dzięki temu narzędzie lepiej pracuje.
via Android
  • 0
@Trelik Odległość nie gra roli. Jestem z Katowic. Jak wcześniej napisałem mogę zaostrzyć wszystko, tylko to kwestia czy frezy jakie posiadasz nadają się do naostrzenia.
via Android
  • 0
@Primoza Niestety nie posiadam ściernicy polerującej i nie ostrze tego typu narzędzi po spirali wewnętrznej z uwagi, gdyż ściernice które posiadam są zbudowane z grubszego ziarna. Na narzędziu zostają mikroskopijne ślady do których aluminium po prostu się przykleje. Takie narzędzie ostrze po średnicy lub jak klient się zgodzi również po spirali wewnętrznej.
Dla próby mogę naostrzyć kilka sztuk i sprawdzimy czy prawidłowo pracują w materiale.
via Android
  • 0
@Trelik Na pierwszy rzut oka wszystkie nadają się do naostrzenia. Jednak zadecydować będę mógł i tym gdy podeślesz dokładne zdjęcia lub po prostu, zobaczę je.
Fi 10 - 18 zł
Fi 12 - 22
Fi 14 - 25
Fi 16 - 30
Fi 18 - 34
Fi 20 - 37