Wpis z mikrobloga

Płatna sympatia warto nie warto ? Wasze zdanie opinie doświadczenie proszę o poradę


@darosoldier: Zakładam że to nie zarzutka i pytasz serio. Więc odpowiem serio - płacić za możliwość pisania z jakimiś księżniczkami?? Po co?? Przecież ten sam efekt będziesz miał zagadując kobiety na mieście - to zawsze działa. W sklepach, galeriach, na siłowni, w mcdonaldach - wszędzie jest pełno kobiet które możesz za darmo zagadać, pogadać i być może wymienić
  • Odpowiedz
@Albania95: Miałem wcześniej konta na badoo tinderze twoo zaadoptuj faceta i średnio mi tam szło delikatmie mówiąc. . Tak myślałem by na 3 miechy spróbować jak się nieuda se na spokój

  • Odpowiedz
No a zakładając że nie umiem zagadywać ?


@darosoldier: Ćwiczyć. Codziennie zagadaj 3 dziewczyny - na mieście, w galeriach, sklepach, mcdonaldach. Oczywiście bez brania numeru telefonu (będzie Ci łatwiej, bo nie będziesz czuł ciśnienia że MUSISZ mieć jej numer, więc po prostu nawet nie miej w planie brać numeru). Podchodzisz, zagadujesz, krótka rozmowa, parę zdań dosłownie i spadasz. Na początku będzie ciężko, dziwnie. Ale z każdą następną będzie łatwiej. Zagaduj tak
  • Odpowiedz
@darosoldier: O, mój ziomek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miałem kiedyś konto na sympatii i kicha. Poznałem tam może z 2 dziewczyny, ale 99% lasek nawet nie odpisuje. Same przeważnie mają darmowe konta i 2 wiadomości do wysłania dziennie, więc jeśli już odpisują, to nie nam :)
  • Odpowiedz