Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Mirabelki!

Czy możecie polecić jakiś dostępny w #rossmann top do paznokci? Może ktoś tu jeszcze nie używa tylko hybryd :D
Bardzo podobał mi się efekt po tym z Sally Hansen (w srebrnej buteleczce), ale nie widzę w aplikacji, więc pewnie wycofali. W internetach jest, ale potrzebuję czegoś na już i nie chcę zamawiać tylko jednej rzeczy.
Zależy mi na połysku, ale bez drobinek. Może uda mi się dzisiaj jakoś dopchać, mimo tych dantejskich scen - które pewnie się tam rozgrywają i będą rozgrywać do wieczora - i nie dostanę rykoszetem przy szafach z kolorówką ()

#mirabelkopomusz #paznokcie #kosmetyki
Pobierz
źródło: comment_3leYVd55TsCmzNUmYZLRcVlIS5ldDe7G.jpg
  • 9
@ArasekiOla: W Rossmannie go nie ma, ale zapamiętam na przyszłość, skoro lepszy od SH ʕʔ Wzięłam jakiś czerwony z SH (tylko taki był) i nawet wbili mi promkę na niego ( ͜͡ʖ ͡€)
@sandracze: No właśnie miałam takie przeczucia, bo było go najmniej ze wszystkich produktów SH :) Kupiłam tylko lakier i ten top, a i tak załapałam się na promkę. Nic już nie rozumiem. Myślałam, że tylko na kolorówkę, a nic z niej nie kupiłam. Widziałam, że na lakiery też, ale rzeczy SH były w innym miejscu. Czy promocja dotyczy też pozostałych produktów SH? Bo przecież top, to nie lakier. Nie kumam
@ProResHq: kiedys była afera w internetach, bo nie naliczali promki na odżywki do paznokci itp, a to przecież w jakimś sensie lakiery. I pamietam, ze jak ktos kupował w pierwszych dniach promocji takie odżywki bez zniżki to potem zwracali różnicę. To było dobrych kilka lat temu i od tamtej pory wszystko wchodzi, nawet żel do skórek SH, ktory tez polecam. A teraz ze zwykłych lakierów to najlepsza jest chyba seria vinylowych
@sandracze: Słyszałam dużo dobrego o tym żelu do skórek i pewnie się skuszę :)

A ładne są kolory tych winylów? Zaciekawiły mnie wtedy i je oglądałam, ale nie przezroczysty słoiczek, i nie widziałam, jak wyglądają. No i nie mogłam sprawdzić, jaką mają strukturę, a zdecydowana większość lakierów we wszystkich szafach była już wątpliwej świeżości, i wydaje mi się, że ta promka miała się przyczynić do opróżnienia zapasów starych lakierów z Rossmannów
@ProResHq: to jest nowość, wiec powinny być świeże. Są naprawdę fajne, łatwo sie rozprowadzają i szybko schną. Kolory praktycznie identyczne jak na opakowaniu. Nałożyłam pod to bazę cement tez z eveline i po tygodniu nie ma żadnego odprysku, jedynie małe przetarcia na brzegach, ale jak juz mówiłam, rąk nie oszczędzam :) Te lakiery to chyba idealna opcja dla kogos, kto nie może nosić hybryd :)