Wpis z mikrobloga

no to grubo, że kazdy wypowiada się tylko o Zeldzie i Mario kiedy wspomnę o Swifcie xD

@Mega_Smieszek: Jakim "Swifcie"?
A każdy pisze o tych grach, bo słusznie zbierają same oceny typu 9/10 czy 10/10. Sama Zelda to przygoda na 100h. Podobnie Mario Odyssey. Ludzie podają te tytuły, bo jeśli je kupisz zaraz po otrzymaniu konsoli, zapewniasz sobie masę najwyższej klasy rozrywki.

Ale masz jeszcze np. Stardew Valley, Bayonettę, Celeste, Xenoblade
@MagnaPomerania:

Ale masz jeszcze np. Stardew Valley, Bayonettę, Celeste, Xenoblade Chronicles 2, DOOMa, Skyrima, Splatoon 2, ShovelKnighta, jest FIFA do popykania z kumplami, NBA 2k18, crossplatformowe Rocket League...
- Stardew Valley - wyszło mogę zagrać na wszystkim
- Bayonettę - jedynka jest na wszystkim, dwójka na Wii ... no dobra tylko na Switchu :3
- Celeste - kolejna indie apokalipsa na wszystkim
- Xenoblade Chronicles 2 - chiński ekskluzyf
- DOOMa
po to mi switch aby grać w grę z epoki pegazusa

chiński ekskluzyf

@pandapl: Rzetelne recenzje, bez kitu.
To nie kupuj Switcha. Proste.

Myślisz, że Nintendo przejmuje się jakimiś randomikami z Polski, którzy myślą, że dostaną od nich przenośnego PCta z CoD czy CSem? XD

po to mi switch aby grać w grę z epoki pegazusa

Oho, kolejny fan "jak gra to tylko 60fps w 4k - poniżej to porażka". Gry
@MagnaPomerania:

To nie kupuj Switcha. Proste.

Nie zamierzam go kupować

Myślisz, że Nintendo przejmuje się jakimiś randomikami z Polski

Nintendo nie wie nawet o istnieniu takiego kraju

"retrogaming" daje szansę pomysłowym twórcom na zaistnienie na rynku.

Indie apokalipsa, w 2017 na Steam trafiło ponad 7 tysięcy gier, Retro-styl jest tani i tyle. Od lat zalewają nas indie-grami, że w końcu doczekamy się drugiego upadku jak za czasów Atari.

15 000 000
Do sklepów, byłeś w jakimś Staturnie, Media Expert czy innym sklepie z elektroniką? Switche tam zalegają.

@pandapl: No tak, argument o "zaleganiu" w MM/Saturnie to dowód przeciwko oficjalnym danym sprzedażowym Nintendo xD niektórym można przeliterować, a i tak nie zrozumieją... Polska nie jest docelowym rynkiem dla Nintendo, bo Nintendo przez lata nie miało tu nawet swojego dystrybutora.

Swoją drogą: rozumiem, że na półkach z XOne/PS4 są wiecznie pustki? Bo byłem ostatnio
@MagnaPomerania:

Nintendo przez lata nie miało tu nawet swojego dystrybutora.

Obecnie czeski Conquest a wcześniej ... no właśnie, kto jest autorem tego potforka?
https://www.youtube.com/watch?v=NAMd4934Cbg
Coś mi się kojarzy, że to firma od zabawek

rozumiem, że na półkach z XOne/PS4 są wiecznie pustki?

Nie mam pojęcia

15mln konsol sprzedało się pewnie "przypadkiem" xD

Jak ty się powtarzasz to ja też mogę! :D 15 mln do sklepów, ile faktycznie? kto to wie :3
Na razie Switch nie przebił sprzedaży Vity


@pandapl: No i zobacz jak elegancko kłamiesz:
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_best-selling_game_consoles

PlayStation Vita - 10-15 million (estimate)

Nintendo Switch - 14.86 million


A przy Sony masz "estimate", bo jakoś nieregularnie i niespójnie "chwalą" się wynikami sprzedaży. Ciekawe czemu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

nie sądzę również żeby przebił Wii (choć to na pewno byłoby ciekawe) a co dopiero ndsa (2 miejsce zaraz za ps2)
nie sądzę również żeby przebił Wii


@pandapl: Mówisz jakby przebicie sprzedaży Wii było jakimś wymogiem żeby można było mówić o dobrych wynikach, podczas gdy w rzeczywistości przy obecnych rynkowych trendach byłby to gigantyczny sukces, praktycznie nieosiągalny dla współczesnych konsol. ( ͡º ͜ʖ͡º) Blisko 15 milionów Switch miał na początku tego roku, więc śmiało można założyć, że po trzech miesiącach (czyli około roku na rynku) zdążył już
@pandapl: Switch jest póki co jedynym handheldem, jak chcesz przenośną konsolkę to nic innego nie dostaniesz (no poza innymi konsolkami Nintendo). Vita to tak trochę umarła jakiś czas temu xD