Wpis z mikrobloga

#smolensk Co robiliście 8 lat temu ? Miałem prawie 18 lat, piłem kawę. Wszedłem standardowo na wp jak zwykle z rana, tak nie wchodziłem wtedy na wykop. Włączyłem tv, dzwoniłem do matki. Strasznie czułem napiętą sytuacje, na gadu gadu, albo już facebooku rozmawiałem z kolegom. Wyszliśmy na dwór xD no i się naćpalismy dopalaczami, a konkretniej "konkretem" xd. Pamiętam że straszne poruszenie było, pamiętam że po ruskich forach szukałem zdjęć i to co tam zobaczyłem, ciało prezydenta byłem w szoku.
  • 42
@kszyszteex noc wcześniej jedyny raz w życiu wsiadłem do fury pijany ale loozno dojechałem na imprezkę i jak się okazało już się skończyła i już #!$%@? nie wracałem tylko tam spałem u zioma, rano pojechaliśmy do mcdonalda i ziomek coś usłyszał i mówi : #!$%@? jakiś samolot się #!$%@?ł i ciśniemy bekę potem się dowiedzieliśmy co naprawdę się stało to beka była jeszcze większa
@kszyszteex: Spałem sobie smacznie w domu. Wstałem kilka minut po katastrofie. Mama z przejęciem oglądała relacje w telewizji. Kilka chwil później zadzwoniła do taty, który w tym czasie miał 24h służbę w wojsku. Nie mógł długo rozmawiać, atmosfera była gęsta.