Wpis z mikrobloga

@T4L1B: Bardzo polecam spisać co jest na wyposażeniu mieszkania, raz rezygnowałem z mieszkania to najemca twierdził że #!$%@?łem jego rzecz pomimo że tak nie było.
  • Odpowiedz
@T4L1B: Mi się nigdy nie zdarzyło żeby ktoś próbował mnie oszukać, ale dziewczyna mojego kumpla dała pieniądze kobiecie która nawet nie była właścicielką a sama wynajmowała te mieszkanie i znikła z tymi pieniędzmi. Wzbudzała duże zaufanie była z dzieckiem i swoim ojcem itp opisałem to kiedyś TUTAJ więc nie ufaj nikomu ;)
  • Odpowiedz
@T4L1B: nie spiesz się z podpisywaniem umowy, przeczytaj ją dwa razy, nawet jeśli najemca będzie stał ci nad głową i sapał to i tak przewertuj ją dokładnie i jak coś będzie niejasne to dopytuj o co chodzi
  • Odpowiedz
@T4L1B w moim przypadku ostatnia strona umowy była pusta więc poprosiłem najemce o wypisanie tej listy na mojej i jego kopi i o podpis i sam się podpisałem w taki sposób aby już nic nie dało się dopisać (najemca dziwił się po co mi to ale ja wolałem to zrobić niż potem płacić za swoje)
  • Odpowiedz
@T4L1B: ziomeczku nie komplikuj sprawy bardziej jak jest ( ͠° °). Jak będziesz przekazywał pieniążki to zapytaj o jakieś potwierdzenie zapłaty.
  • Odpowiedz