Wpis z mikrobloga

#tapetaznosaczem czyli #nosaczsundajski w kosmosie.

Rozpoczynam swój gównotag. Teraz wrzucam różne warianty tego samego zdjęcia nosacza, który na różne sposoby bytuje na różnych zdjęciach kosmosu, ale zachęcam do obserwacji tagu jeśli kręcą Was nosacze i kosmosy i inne takie, bo mam już parę pomysłów na rozmaite nosaczowe scenerie i z chęcią będę wrzucać. Uczę się obsługi programów graficznych więc jest to dla mnie fajne ćwiczenie i mam nadzieję, że obrazki będą coraz bardziej zaawansowane :)

Dzięki @Domara za inspirację

Na dziś mamy 6 wariantów i 4 różne tła. każde wrzucam w osobnym poście, bo nie da się na raz. Transferowałam z png do jpg jakimś zamieniaczem na necie, jak ktoś chce .png - priv ;) (plik jest tak duży że nie moge wstawić na mirko)

Zdjęcie kosmosu: Unsplash, Nosacz: znane i lubiane popularne foto, akurat pobrałam stąd
Brosa - #tapetaznosaczem czyli #nosaczsundajski w kosmosie. 

Rozpoczynam swój gówn...

źródło: comment_ypk9AcaQ6lDxcBLuX1yxPAEHgWTe7e6p.jpg

Pobierz
  • 7
@kopacizasadze: cieszę się, że się podoba :) jeszcze za parę minut wrzucę kilka tapet pod tym tagiem, ale jako zielonka mam limity na ilość postów w danym czasie i musze poczekać :(
@Brosa: w sumie jeśli nie jestes into #chinskiebajki to może lepiej sie nie zabierać, ale już widzę oczami wyobraźni kilka przeróbek Dragon Balla i nie tylko.

EDIT: żeby nie być gołosłownym. Taki Shenlong jako Nosacz i 7 cebul w miejsce smoczych kul :D