Wpis z mikrobloga

Beka z moich znajomych madek, które na instagramie obserwują inne madki i wzajemnie lajkują sobie zdjęcia żeby mieć jak najwiecej serduszek pod fotką gówniaka xD chyba musiałabym upaść na głowę żeby obserwować jakieś obce karyny i codziennie oglądać milion zdjęć ich wszystkich gówniaków tylko po to żeby mieć kilkadziesiąt lajków więcej xD w sumie to nie robiłoby mi różnicy kogo se tam followują moi znajomi, gdyby nie to, że jak wchodzę w zakładkę eksploruj to wyświetla mi się milion bachorów w mniej lub bardziej estetycznych warunkach, bo znajome serduszkują i komentują „ooo jaki śliczny Brajanek, pozdrawiamy w ten słoneczny poniedziałek” xD #zalesie #bekazmadek #bekazpodludzi
  • 25
  • Odpowiedz
@SilentMouse: na instagrama można wrzucać zdjęcia rzeczy czy jakichś miejsc, niekoniecznie swojego ryjca czy czegoś bezpośrednio związanego z moim życiem xD poza tym czasem jak zrobię zdjęcie, które mi się bardzo podoba, to chcę się nim podzielić ze światem żeby zobaczyli jakie fajne udało mi się zrobić xD
  • Odpowiedz
@Idesiku_Nago: no bo troche wlasnie na tym polega instagram. Ja mam konto, ale wrzucam to bardziej dla siebie czy bliskich znajomych, prawie nie komentuje tam nic. A zjawisko które opisalas wystepuje nie tylko u madek, to nawet zwiazku nie ma. A ze aktualnie ich glownym zainteresowaniem sa dzieci no to wstawiaja dzieci :p usun z obserwowanych i po sprawie ;p
  • Odpowiedz