Wpis z mikrobloga

@tetris795: pamiętaj, że testy te na plecy i na rękę to tylko ułamek potencjalnych alergenów, wybranych bo najczęściej powodują nadwrażliwość. Możesz, jak masz pecha, nigdy nie odkryć na co jesteś uczulony :) IgE nic nie dadzą, to nie ten typ nadwrażliwości - chyba, że to nie kontaktowy, a atopowy, czasem po samych zmianach patrząc można je pomylić (i to nie błąd, ani dermatolog nie jest debilem, zwyczajnie bywają podobne). W ogóle
@tetris795: Stary to jest #!$%@?. Też to mam. Zgaduję że masz to z tydzień max dwa? #!$%@? z tym #!$%@? dzisiaj, jutro bo Ci się rozniesie po dłoniach to nie wyleczysz. Życzę w #!$%@? powodzenia z tym bo ja stosowałem wszystko i mi nie pomogło. Z czym kontakt miałeś że to wyskoczyło? nie wiem coś do wc na przykład?
Jak będę przepisywać steryd typu Dermovate - to wyleczy ci w 2
@isilien171: Dokładnie ja miałem robione w #!$%@? testów, i przerobiłem w #!$%@? maści i alternatywnych sposobów. I zauważyłem 4 rzeczy:
- przy kontakcie z wodą jest gorzej, z kurzem szybko wysycha
- jak budzę się rano, to zmiany są wygaszone, dłonie lepiej wyglądają, jakby były lepiej nawodnione
- to albo jest problem układu nerwowego, albo immunologicznego

Po kilku latach - zmiany przestały występować na odwrocie dłoni - już tam z jakiegoś