Wpis z mikrobloga

38h bez jedzenia, w planach jeszcze 130. oglądam zdjęcia pulpetów w internecie. mam nadzieję że 3. dnia dostanę nagłego powera bo jak nie to będzie kiepsko xD
#fasting #if
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marlenek: Ja jak sobie tak robiłem, to przeglądałem magazyny kulinarne non stop. Któregoś razu byłem tak głodny, że powąchałem stronę Pani Domu, bo tam przepis na jakąś pieczeń był XDD
  • Odpowiedz
@marlenek: To był istny wykres. Pierwsze trzy dni - super, następne dwa - piekło, później przez jakiś tydzień już w zasadzie nie odczuwałem głodu, a pod koniec, gdy wiedziałem, że już blisko mety to zachowywałem się jak alkoholik z syndromem odstawnym. Ogólnie to nie był jakiś dramat, bo słonce, spacery, dotlenianie się, baseny wypitej wody i herbat plus suplementy. Tylko po wszystkim rzuciłem się na żarcie jak debil, a i
  • Odpowiedz
@marlenek: W sumie nie wiem, teraz moje ciało się trochę różni od stanu zarówno sprzed jak i po detoksie, bo to z rok minął. Chodzę na siłownie, biorę hormony, więc takie zabawy musiałbym dokładnie przemyśleć. Zawsze chciałem dobić do 36 minimum i o ile zdrowie mi pozwoli, to jadę z tym po maturze. Tak to procent tłuszczu w organizmie to jakieś 14-15%, ale i to musiałbym jeszcze raz sprawdzić.
  • Odpowiedz