Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie bait choc jak znam zycie to zaram Mirki mi zarzuca ze sciemniam albo "kurla zlodziei" lub "ale masz problemy..."

Ale do rzeczy. Miszkam w UK, level pomiedzy 30-35. Rozstalem sie niedawno z moja ex - pochodzila z Brazylii po kilku latach umawiania sie z zagranicznymi dziewczynami chcialbym sprobowac znowu z Polka. Jestem na srednim szczeblu w miedzynarodowym korpo, wyciagam rocznie ok 90.000 funtow (jakos 430 tys zl - nie bede pisal co robie bo branza dosc waska i daloby sie mnie zidentyfikowac, a sciemniac nie ma po co przeciez, w kazdym razie nie programista ani nie IT), 190cm wzrostu, wysportowany (silownia, bieganie, sporty walki, plywanie) ale generalnie introwertyk i raczej na imprezach w klubach nie podchodze do dziewczyn choc nie mam problemu odnalezc sie w sytuacjach towarzyskich jak juz te pierwsze lody beda przelamane.

No i tu moje pytanie, jak mieszkajac w UK poznac jakies fajne Polki? Nie bede latal na weekendy do Polski chodzic po barach xD tinder odpada, sympatia.pl raczej tez - kiedys probowalem i byl dramat. Te mieszkajace tutaj to z fajnych rozgladaja sie tylko za obcokrajowcami a z patologia raczej nie bede sie umawial.

Jakies rady jak i gdzie poznac fajne Polki?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
  • 6
@klinQQ: Ja mu raczej wierzę - będąc kierowcą autokaru mam ponad £30.000 rocznie, a kumpel co robi jako maszynista na koleji prawie £50.000 rocznie, a to są dość podstawowe zawody, nie wymagające wielkich umiejętności po za językiem i dobrym zdrowiem.