@matra: już nawet wet rodzicom tłumaczył, że suka ma nadwagę, ale "ty sam się głódź, jak nie chcesz jeść, a ona jest przecież głodna". Z drugiej strony podobno suka ostatnio 3 kg schudła.
@Splot: to była jeszcze grubsza? o ja jebię. Dobrze byłoby wiedzieć, że otyłość to nie jest dobrobyt i oby nie zrozumieli tego jak będzie za późno. TTB to psy aktywne do sportów, a nie ulane kanapowce (╯︵╰,) niech jej dają a i trzy razy tyle, co dostaje, ale niech suka ma to gdzie spalać. Druga zresztą też, bo może szczuplejsza, ale też sadła jej nie brakuje.
#pokazpsa #psy
źródło: comment_bHxUYLl5N3fW3eFr9Uhu3DNHEBnJPaai.jpg
Pobierzniech jej dają a i trzy razy tyle, co dostaje, ale niech suka ma to gdzie spalać. Druga zresztą też, bo może szczuplejsza, ale też sadła jej nie brakuje.
źródło: comment_CaGGz6yyrzr5gTFQNZ3QkcsxFZ4EyRWQ.jpg
Pobierz