Wpis z mikrobloga

Mirki ktoś poleci tani serwis, gdzie wymieniłbym samą szybę w Mi A1? Póki co znalazłem za 240, ale w tej cenie to już wolę sobie z pajęczynką chodzić :( Btw jest sens się przypruć do sklepu, że kupiłem z szkłem hartowanym, a pierwszy lepszy upadek(jakieś 20-30 cm, ale na chodnik więc dość twardo xD) i telefon umar, a szkło nienaruszone? Dodatkowo jest jakieś dziwnie małe, nie zakrywa całego ekranu, ale to chyba kwestia jakiś różnych modeli tych szkieł(full cover itp itd)
#xiaomia1 #xiaomi #smartfon #serwisgsm
  • 8
@JemSerek: no generalnie szkło nie obejmuje całego ekranu i o to trochę buldupię, a telefon uderzył akurat tym fragmentem nieobjętym, więc nic nie zamortyzowało i niestety pajęczynka spora jest
@SynG pierwsze szkło miałem też nie pełne, ale po trzech dniach kupiłem mocolo bo się obawiałem że spotka mnie to co cievie. Jak widać słusznie. Jak bys już wymienił dotyk to polecam te szkła. W sklepie dali ci pewnie szkło z allegro za 4zł
@SynG: co ma szklo do stluczenia? Od poczatku zabezpieczania telefonow jeszcze foliami cel tego byl jeden, zabezpieczyc przed porysowaniem. To, ze czasami szkla pekaja a digitizer nie jest tylko wypadkiem przy pracy tego szkla a nie, ze zadzialal jak pole silowe dla ekranu.