Wpis z mikrobloga

@GreenShot: Hah ale każdy jest dorosły i decyduje o sobie, dlaczego ktoś na siłę ma komuś pomagać rzucać fajki? Co innego empatia jak ktoś potrzebuje pomocy bo miał wypadek samochodowy, a co innego jak jakiś typek se pali fajki na ulicy z premedytacją.
  • Odpowiedz
Empatia, czyli to że nie jesteśmy obojetni na innych.

Nie, empatia to troszkę co innego.

Jak starsza kobieta przewróci się, to przechodzisz obok mając "#!$%@?"?

Jak widzę ją leżącą kolejny raz pijaną, obsikaną to mam wywalone, kolejny raz nie będę podnosił alkoholiczki.

Jak
  • Odpowiedz
@GreenShot: Ja ćwiczę 5 lat na siłowni i nie potrzebowałem do tego plusów na wykopie, no ale jak widać dzisiaj ludzie są zmanipulowani od podstaw. Niedługo żeby zrobić kupe będziesz zbierał 100 plusów bo inaczej zesrasz się w gacie?
  • Odpowiedz
  • 0
@dsomgi00 podchodzę do tego z humorem. Dwcyzja zapadła wcześniej niż post na wykopie.

Ja 10 lat chodziłem siłownię, do chwili wypadku. Ale.. Co to za związek z rzucaniem palenia?
  • Odpowiedz
No to, że każdy ma swój rozum, swoją silną wole i tak samo jak na siłownie ide z własnego widzimisie, tak samo i rzuca ktoś palenie.
  • Odpowiedz
@GreenShot więc cały post nie ma sensu.
Nie dziwie się, że ludzie plusuja tak BTW. zawsze to o jednego smroda w społeczeństwie mniej. Tak czy siak, powodzenia w wytrwaniu tak długo jak Ty xhcesz a nie jak mówi Co wykop xD
  • Odpowiedz