Wpis z mikrobloga

Okay, to co do tego wpisu...

Jak się pewnie część z was domyśliła, to była zwykła zarzutka, a coś takiego jak "szachy watykańskie" nie istnieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wymyśliłem je jak szukałem angielskich nazw dla pionków.
Aha, ze mnie taki szachista, jak z Mechanicznego Turka android, tak przy okazji. ( ͡ ͜ʖ ͡)
Zasady znam, ale strategii u mnie nic i zazwyczaj przegrywam xD

No, ale zrobię małe podsumowanie wpisu:

* wielki szacun dla ludzi, którzy próbowali znaleźć sposób na mata w jak najmniejszej liczbie ruchów

* papież Sykstus V był wzięty z dupy - po prostu wpisałem na googlach losowy rok i wstawiłem papieża, który wtedy urzędował (ʘʘ)

* niektórzy mówili, że czarni nie mają w tej wersji szans - prawda, chyba że białe będą się specjalnie podkładać. Zupełnie jak w prawdziwym życiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

* tagu nie będzie, bo się nie znam na odmianach szachowych (znaczy znam parę tylko z nazwy, na przykład Kloc). No chyba że chcecie tag z zarzutkowymi, fejkowymi odmianami szachów, to wtedy mogę coś założyć i powymyślać ( ͡º ͜ʖ͡º)

* " Ekwiwalent rozrywkowości porównywalny do wsadzenia sobie tych 2 brakujących gońców w tyłek. Jedyna przewaga jaką tutaj widzę to to że nie da się skończyć partii w 2 ruchy a wsadzanie owszem."

xD

* A, no tak, zapomniałbym - doszło mi z całej akcji pięciu obserwujących profil xD

Miłego dnia życzę, MechanicznyTurek
MechanicznyTurek - Okay, to co do tego wpisu...

Jak się pewnie część z was domyśli...

źródło: comment_IEN25adp7pcLbC6u0aGGJk6HfXgaU7Uz.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz