Wpis z mikrobloga

Mireczki, chce mojemu różowemu paskowi kupic jakis tymczasowy laptop do 500 zł, ma sens takie cuś jak na tej aukcji? Czy 12 cali to jednak za mało do codziennej pracy z typowo studenckimi programami typu word i ipla?

http://allegro.pl/maly-lenovo-thinkpad-x201-intel-i5-win-gsm-torba-i7006036578.html Ten ma duży plus, że ma modem 3G na karte Sim wbudowany a ona korzysta z neta mobilnego, tylko ta mala matryca.. a może moglibyscie doradzić cos innego?

#komputery #laptopy #studenci #informatyka #windows
Pobierz Ksemidesdelos - Mireczki, chce mojemu różowemu paskowi kupic jakis tymczasowy laptop ...
źródło: comment_09BjImHLMBCiYbcjhamFfbZfhNrNlbWL.jpg
  • 37
@Ksemidesdelos: Na allegro też januszują i oszukują. Nie tak dano widziałem jak gościu "sprzedawał" używane thinkpady po czym przy znalezieniu kilkudziesięciu frajerów zawinął się w #!$%@? i tyle widziałeś po pieniądzach i po lapku.

Inne przypadki to sprzedawanie "sprawdzonego" sprzętu. Chyba każdy ma inną definicję tego co to znaczy xD
@Nee17: "Sprawdzony" w moim prywatnym słowniku oznacza, że jak z palety zwrotów z leasingu złożyli pół palety zregenerowanych to sprzedawany egzemplarz się włączył ( ͡° ͜ʖ ͡°) @Ksemidesdelos: Kwestia gustu, jak weźmiesz Win10 to jest szansa że się ktoś pofatygował i zrobił przynajmniej aktywację telefoniczną :)
@Ksemidesdelos: Dziesiątkę to ściągasz narzędzie ze strony MS który pobierze Ci instalkę i nagra na płytę / pendrive'a. Jeżeli dziesiątka była wcześniej aktywowana to po zmianie dysku możesz zainstalować od nowa i aktywuje się przez internet sama bez wpisywania klucza.