Wpis z mikrobloga

@Testovironka: a jeśli rowerzyści przeszkadzają Ci na jezdni, gdy mogą nią jechać - to oddaj prawo jazdy, bo nie umiesz jeździć, albo jesteś zby nerwowa, co w sumie jest jeszcze gorsze
można bardzo wiele debilnych rzeczy


@Testovironka: w takim razie powinno się utylizować idiotów jadących +30 w zabudowanym...tylko wtedy kraj miałby problem z podatkami, bo sporo ludzi by zutylizowano.

Jakaś kolarka odbiła Ci faceta, że ci #!$%@?ło na punkcie rowerzystów na jezdni? xD
@demoos to że większość kierowców jest debilami to zupełnie inna kwestia i o tym można by gadać godzinami. Na punkcie rowerzystów na jezdni mi nie #!$%@?, bardziej chodzi mi o idiotyczne prawo pozwalające im na to i w większości przypadków zabraniające jeździć chodnikiem. Uważam że jezdnia jest dla samochodów i żeby to mogło sprawnie funkcjonować tylko samochody powinny się po niej poruszać. Tak samo tyczy się to śmiesznych traktorkow które imo powinny
@Testovironka: czyli rower ma sluzyc tylko do jazdy po miescie? jak jade w Beskid to polowe trasy nie ma nawet chodnikow. Maja sie rowerzysci teleportowac?

Jezdnia nie jest tylko dla samochodow. Tak bylo, jest i bedzie.

PS
dalej nie wiem do czego ten rigcz z ta jezdnia
@demoos nie chce mi się kontynuować tej dyskusji. Zdanie mam takie ze prawo drogowe jest debilne i tego zdania nie zmienię, ty masz inne poglądy i pewnie też nie planujesz ich zmieniać wiec nie dojdziemy w tym temacie do porozumienia
@demoos bo ich obecność na jezdni utrudnia ruch samochodowy. Dodatkowo w przypadku kolizji to oni są zazwyczaj najbardziej poszkodowani wiec po co sami dają możliwość żeby takie kolizje miały wg miejsce? To nie samochody jadą po ścieżkach rowerowych czy chodnikach ( chociaż i tacy debile się zdążają ). Rowerzysta w ewentualnej kolizji z pieszym jadąc po chodniku zrobi i sobie i piszemy dużo mniejsza krzywdę niż w kolizji z samochodem.
W skrócie