Wpis z mikrobloga

@prawa_reka_sorosa Człowieku to że ja napiszę że wyborcy razem są głupsi nie oznacza że neguję głupotę wyborców pisu. Zaprzczyłem tezie @Majk_ że wyborcy pisu są najgłupszym środowiskiem popitycznym w Polsce a nie napisałem że są niesamowicie inteligentni XD
  • Odpowiedz
@L_Anarchiste

"Oj polemizowałbym mocno"

Czy ja napisałem że mu coś za to zrobię? Skoro @Majk_ zdecydował się o tym napisać publicznie a nie w pamiętniku to chyba był przygotowany na to że ktoś może mieć odmienne zdanie i przedstawić własny punkt widzenia na jego opinię.
  • Odpowiedz
Propaganda za PO była mniej perfidna przez to moim zdaniem groźniejsza. Newsy wyglądały legitnie i nie trzeba było być idiotą jak w przypadku TVP, żeby się na nie łapać. Stosowali bardziej technikę tematów zastępczych, pokazania jacy to jesteśmy zachodni i nowocześni, bo Unia poklepała po pleckach.

Dla mnie największą głupotą jest uważanie, że wybór drugich ocali nas przed pierwszymi, albo pierwszych przed drugimi i tak w kółko. Największą tragedią Polaków nie jest
  • Odpowiedz
@lewaq3000

To że piotrowicz i jemu podobni ludzie powinni do dzisiaj gnić w więzieniu to jasna spawa, ale nie zmienia to faktu że adi zandberg jest komuchem, a nie żadnym 'socjaldemokratą'.
  • Odpowiedz
@RYSZKRE8888: Wydaje mi się, że przywódcy niemal wszystkich partii socjaldemokratycznych czy socjalistycznych w Europie Zachodniej (a szczególnie tych młodych) mają zdjęcia obok ludzi z Che Guaverą na koszulce czy sztandarem sierpem i młotem.

  • Odpowiedz
@RYSZKRE8888: dlaczego miałby palić toksyczną plastikową flagę? Poza tym sierp i młot nie są uznawane na zachodzie za złe. Niestety kultura zachodnia, nie rozumie co jest złego w tym symbolu. Całkowicie inaczej jest ze swastyką, dlatego jeden symbol jest tolerowany, a inny nie.
  • Odpowiedz