Wpis z mikrobloga

@RYSZKRE8888: Ktoś atakuje PiS? Szybko zmień temat na przeciwnika.

Whataboutism (also known as whataboutery) is a variant of the tu quoque logical fallacy that attempts to discredit an opponent's position by charging them with hypocrisy without directly refuting or disproving their argument, which is particularly associated with Soviet and Russian propaganda.
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji:
Poziom przekazu dobiera się do poziomu odbiorcy.
Natomiast mnie zastanawia inna rzecz czy za peło było lepiej pod tym względem?
Tzn w czasach gdy wszystkie tv mowiły to samo. I politycy tylko się kłocili
że o PO w TVN było 4 minuty a o SLD 3,30 minut.
I dla mnie osobiście to jest
  • Odpowiedz
@Sl_w_k_1:
1. Na wykopie było porównanie ilości wystąpień partii rządzącej w tv. Nigdy nie było tak złe jak za PiS.
2. Jeżeli ktoś porównuje obecna TVP do czegokolwiek po 1989 r. To jest ślepy albo nie widział żadnego wydania wiadomości. O tym będą pisać w książkach historycznych
3. TVN jest stacja prywatna, podobnie jak tv republika i tv trwam. Za swoje pieniądze mogą robić co chcą. Można ich za to
  • Odpowiedz
@Majk_: Lis i Kraśko za Po też dobrze dawali (np. sto lat dla Tuska śpiewane u Lisa), ale fakt, że ta telewizja to porażka i ludzie popierający PiS w dużej części zdają sobie z tego sprawę. Zobacz sobie sondaże. Widać, że Kurski nie ma poparcia.
  • Odpowiedz
@Majk_: zapomniałeś dodać tagu #polityka. @Moderacja, dlaczego pozwalacie na notoryczne łamanie regulaminu?

A co do głupoty poszczególnych grup społecznych. Myślę, że jeszcze głupsi są czytelnicy GW, tudzież widzowie TVN. Oscylują, co prawda, wokół tego samego poziomu umysłowej indolencji co ci od TVP, ale w dodatku uważają się za mądrzejszych, nie dostrzegając, że są drugą stroną tego samego, propagandowego medalu.
  • Odpowiedz
@lewaq3000

Ale ja nie mowię o partii tylko o poziomie intelektualnym wyborców. Ten mem to tylko by pośmieszkować.

Czy adi już zapomniał jak paradował w wiecach komuchów z flagami ZSRR? Wujek stalin i i dziadek lenin byli wielkimi zwolennikami wolności słowa( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Paul_Proteus: Wiesz dałem ci plusa ale zabrałem.
Wiesz dlaczego ?
Bo Ty zachwowujesz się jak jedna strona medalu.
A Kaczorowi ze Schetyną zależy jedynie na tym by spolaryzować scene polityczną i zarządzać metodą dziel i rządź. Co jest dobre dla nich.
Pytanie czy dla mnie jako obywatela/suwerena też
  • Odpowiedz
@Sl_w_k_1:

kompletnie nie zależy mi na Twoim plusie, ale z ogromną chęcią poznam motywy, które sprawiły, że uważasz jakobym był jedną ze stron tego medalu. Co do diagnozy z polaryzacją to się z Tobą zgadzam. Podobnie mam wątpliwości czy ktokolwiek poza klasą polityczną na tym zyskuje. Dyskusja publiczna sięga już od dawna granic absurdu.
  • Odpowiedz