Wpis z mikrobloga

@Uriel0987 aha czyli jak masz inne źródło dochodu to mozesz na ytbie pokazywac co tylko chcesz
Bordo a taki durny że szok xd
Tak jak kolega wyżej wspomnial bierz sie za popka bo tez pokazal dragi, na co czekasz? Jeszcze tu jesteś?
Usuń konto xd
  • Odpowiedz
@Anty_Chryst:

aha czyli jak masz inne źródło dochodu to mozesz na ytbie pokazywac co tylko chcesz

Gdzie ja niby tak napisałem? Tylko stwierdziłem fakt, że Popek finansowo niebyt by to odczuł w przeciwieństwie do osób, które "żyją" z YouTube.

Tak jak kolega wyżej wspomnial bierz sie za popka bo tez pokazal dragi, na co czekasz? Jeszcze
  • Odpowiedz
@Uriel0987 no nie odczuje, ale jak nie odczuje to moze robic co chce na ytbi? Taki jest twoj tok myślenia jo? xd

Nie nie bronie patostreamerow, bronie nitra a go patostreamerem nie mozesz nazwac ;) tak jak już mówiłem, chcesz się dobrać do nitra za dragi to popek tez czeka ;d na cypisa tez pewnie sie cos znajdzie xd
  • Odpowiedz
@Uriel0987 jakby to powiedzial boxdil, nie wkładaj mi do buzi słów ktorych nie powiedziałem xddd
Nie jest to moj idol ;) nie jestem ani po stronie nitra ani isamu ani wykopu ani patusow czy innych boxdeli, jestem po stronie logicznego myslenia ;)
A jak już bedziesz sie zajmowal nitrem popkiem i cypisem to przypomniala mi sie sytuacji w ktorej reto palil ziolo na insta. Masz kolejnego do odstrzalu, z fartem mordo
  • Odpowiedz