Wpis z mikrobloga

Idealnie nie jest ale jako tako.
Obiecałem córce domek i staram się słowa dotrzymać.
Podest już postawiony, wstępna konstrukcja domku też. Teraz powinno już być z górki.
Jeszcze barierki, schody, dach, przeniesienie zjeżdżalni, mini ściana wspinaczkowa i lina do wspinania z tyłu, oświetlenie no i wykończenie.
Mała już nie może się doczekać.
#dzieci #zabawki #ogrod #diy #budujzwykopem trochę #chwalesie i #wiewiurwwarsztacie bo teraz to zajmuje mi prawie całe południa i nie mam kiedy kręcić śrub...
WiewiurPL - Idealnie nie jest ale jako tako. 
Obiecałem córce domek i staram się słow...

źródło: comment_F4MtqnhfES3BF1vsvPTKr2Y0Cn8JwWXx.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • 1
@trustME: tak już są blachy gotowe po dwie na nogę. Brakuje jeszcze nóg w środku ale też są gotowe. Dziś wykorzystałem przyjaciół i sąsiadów aby postawić podest i wrzucić na górę domek bo się to wszystko ciężkie zrobiło po skręcenieu
  • Odpowiedz
@WiewiurPL: Działąj, działaj, u mnie stoi już chyba czwarty rok i cały czas dzieciaki się bawią. Swego czasu cała dzielnia, tfu wioska się schodziła i bawiła. Największa satysfakcja zrobić coś samemu z czego korzystają dzieciaki :)
  • Odpowiedz
@WiewiurPL masz jakiś projekt na którym się wzorujesz? Sam stoję przed podobnym wyzwaniem ale jeszcze nie zglebialem mocno tematu. Wszystko sam robisz? A gdzie kupisz zjeżdżalnie, elemnty do wspinaczki? :)
  • Odpowiedz
@elbereth: takiego szczególnego to nie mam. Ot cośtam porysowałem na kartce po tym jak zmierzyłem ile mam miejsca na domek. Pooglądałem domki na OLX i jeden mi się spodobał i tak klonuje.
Drewno z znajomego tartaku, spisałem co potrzebuję w jakich grubościach, podjechałem okazało się że nie robią np. belek 10x10 a 9x9 więc pozamieniali mi na miejscu zliczyli itd. Za dwa dni do odbioru.
Potem piła ukośnica i jedziemy.
Ważne
WiewiurPL - @elbereth: takiego szczególnego to nie mam. Ot cośtam porysowałem na kart...

źródło: comment_S3HYiI83CwfQeq0pn02vVRYFwfWvDYu6.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz