Wpis z mikrobloga

Na ile wycenilibyście 4 minuty animacji 3D - realistyczne wizualizacje medycznej o danej chorobie z lektorem i zasadą działania leków w jakości, którą prezentuje poniższy obrazek? Dla dużej firmy farmaceutycznej.
Nie do końca wiem jakie są ceny, ale godzinowo w zespole 2 osobowym wyszło prawie 3 miesiące pracy i 10k euro.
Czy to dobra oferta? Jak myślicie?
#grafika3d #grafikakomputerowa #praca #wycena #pracagrafika
N.....s - Na ile wycenilibyście 4 minuty animacji 3D - realistyczne wizualizacje medy...

źródło: comment_NI5f9crTIFMMXgt5qsWRMoY2OpDbCn6x.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@Niskobudzetowy_Kosmos: Chcesz robić TAKĄ jakość animacji jak na screenie i nie znasz się na wycenie??? Serio? :-) Wątpie abyście taką jakość i 7200 klatek wyrenderowali w trzy miesiące. Chyba, że jakieś farmy ale to i tak spory koszt. 20 tyś na głowę na trzy miesiące to bieda stawka.
  • Odpowiedz
@Niskobudzetowy_Kosmos: Nie znam się na tym kompletnie. Zależy jeszcze od kosztów. Cena jest dobra dla firmy dla grafików raczej kiepska. Wyceniłbym tak, żeby wyszło czyste 10k, zakładając, że nie grafik nie pracuje więcej niż 30h tygodniowo.
  • Odpowiedz
@Niskobudzetowy_Kosmos: Przy takiej jakości w 3 miesiące? 4 minuty filmu? To nie jest zadanie dla 2 osób tylko całego studia (5- 8 osób) i nie 10k euro tylko od 40-50k euro w zależności od skomplikowania ruchu (nie wiem jak to nazwać... cząsteczek?). Oczywiście przyjmując, że ma to wyglądać jak na załączonym obrazku.

  • Odpowiedz
@Niskobudzetowy_Kosmos: Robiłem kiedyś dla czołówki firm farmaceutycznych strony www. Możesz ich cisnąć z ceną spokojnie. Oni mają naprawdę w #!$%@? kasy i za gówno stronki 15 lat temu płacili więcj, niż Ty ich teraz za te animki wyceniasz ;)
  • Odpowiedz