Wpis z mikrobloga

Pomocy, Miruny ()

Czy ktoś z Was też nie może się zalogować do admina na wordpressie? Aktualizowałam jedną małą wtyczkę, wszystko przebiegało jak zwykle, a tu nagle nie mam nic na stronie i nie mogę się zalogować do admina (,) Tak, wiem, kontrola nad kodem i te sprawy ( ͠° °), ale ja jestem tylko drobnym artystą i potrzebowałam jedynie miejsca do portfolio, i niczego więcej. No i wiadomo, względy finansowe, ja dopiero zaczynam. Najgorzej, że dzisiaj muszę wysłać komuś ten adres i prawdopodobnie jutro albo pojutrze bardzo ważni ludzie będą oglądać moje gunwo-prace.

Sprawdzałam wszystko tam, gdzie mam serwer i domenę, i to nie może być kwestia tego, bo wszystko jest aktualne, nic się nie zepsuło u nich.

Jak mogę to naprawić?

Desperacja motzno. Błagam o jakąkolwiek poradę

#wordpress #webdev #pytaniedoeksperta #informatyka
  • 7
@ProResHq: nie moge sie zalogowac czyli? Dostajesz jakies bledy? Jaka wtyczke ostatnio instalowalas? Sprobuj wejsc na serwer ftp, przejdz do folderu z wtyczkami i zmien nazwe jej folderu. Moze jakas wadliwa czy cos
@TeflonDon: To znaczy, jak wchodzę na wp-admin, to mam pustą stronę ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie ogarniam tego FTP, boję się, że coś zespsuję. Tym bardziej, że najnowsza data tam to dzisiaj o 08:00, a to było prawie godzinę temu. Może inna strefa, nic nie wiem. Brat za niecałą godzinę powinien być. Obiecał przyjechać. Ale chciałam Was wcześniej zapytać, co się wtedy robi. Z podpowiedziami na pewno
@ProResHq:
1. logujesz się na serwer ftp
2. przechodzisz do katalogu gdzie masz zainstalowana strone (folder publichtml)
3. dalej przechodzisz do folderów wp-content/plugins
4. szukasz folderu, który w nazwie ma człon/coś co wskazuje na nazwę pluginu
5. zmieniasz nazwę tego folderu np. poprzez dodanie
na początku folderu czyli z np. folder zmieniasz na _folder