Wpis z mikrobloga

  • 29
W sumie to cieszę się, że plastus jest już skończony ale w-----a mnie to że to kolejny powód telewizji do p---------a jaki to internet jest zły w c--j. No ale co zrobić jak taki temat się fajnie przyjmuje i można zapraszać 80 letnich psychologów do studia którzy ostatni raz w internecie to grali w candy crush 5 lat temu i wypowiadają się na temat szkodliwych czynników internetu. K--------------a
#patostreamy #danielmagical #gural #rafatus #rafonix
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 3
@vincenty2 tyle że istnieje przekonanie że jak coś ktoś napisał w internecie to musi być to brednia a jak Janusz słyszy w telewizji coś to jest przekonany że to prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
istnieje przekonanie że jak coś ktoś napisał w internecie to musi być to brednia


@zeemzy: kto ma takie przekonanie?

jak Janusz słyszy w telewizji coś to jest przekonany że to prawda

janusz zwykle po prostu nie ma czasu sprawdzać, a tv daje mu gotowca
  • Odpowiedz
@vincenty2: Sieć łączy ludzi, ludzie mają różne poglądy i punkty widzenia, w razie manipulacji są w stanie szybko to wychwycić i przekazać innym że coś jest nie tak. W sieci nie jest łatwo manipulować, ludzie przekazują sobie w bardzo prosty sposób informacje przykładem mogą być choćby komentarze na wykopie, komentarze na youtube czy pod artykułami w sieci, filmy z przestrogą czy krytyką.
  • Odpowiedz
W sieci nie jest łatwo manipulować,


@Cutler777: w sieci masz jakieś 200 tysięcy poglądow na różne tematy, z których każdy ma tysiące zwolenników.

komentarze na wykopie, komentarze na youtube czy pod artykułami w sieci

spróbuj mieć inne zdanie niż większość, nie miną 2 min. jak zaczniesz być wyzywany. tutaj też, i pod tym tagiem spróbuj mieć tylko inne zdanie niż dominujące i od razu się przekonasz
  • Odpowiedz
@vincenty2: ja liczyłem na argumenty typu psychologiczne zagrywki, przytłaczanie faktami, ocenami i statystykami a ty mi wjeżdżasz z guralem, szotami i g---o tematem, mi wystarczy by zakończyć dyskusje ( )
  • Odpowiedz
@Cutler777: masz maasę psychologicznych zagrywek, w zależności od tematu (czy to tematy polityczne, światopoglądowe, religia, dieta, życie, nawet sport etc etc.. zagrywki są różne. po prostu najłatwiej mówić na podstawie konkretnego przykładu, a ten akurat jest znany, bo pod tym tagiem siedzimy. tu tak samo wszyscy przyjmują jakąś wersję i tyle.
chciałem sprawdzić na konkretnym przykładzie. wymiękasz?
  • Odpowiedz
kolejny powód telewizji do p---------a jaki to internet jest zły


@zeemzy @Cutler777: to jest właśnie manipulowanie w sieci. oglądałem ten sam program i kompletnie nie zauważyłem, żeby ktoś stwierdził, że internet jest zły. powiedzieli coś, delikatniutko na maxa, że rodzice powinni kontrolowac dzieci w internecie, YT - co jest TAK OCZYWISTE, ze trudno pomyślec, ze ktoś może miec inne zdanie..
powinni to robić choćby ze względu na masę wulgaryzmów
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
tutaj też, i pod tym tagiem spróbuj mieć tylko inne zdanie niż dominujące i od razu się przekonasz

Coooo? Ja wiele razy miałem inne zdanie od większości i jakoś to nie zmieniło moich poglądów XD
  • Odpowiedz