Wpis z mikrobloga

Może mirki i mirabelki będziecie zainteresowani AMA? Mogę Wam przybliżyć jak działa jedna z lepszych kibicowskich bojówek w Polsce i wspomnę również o tych z którymi miałem doczynienia w mniejszym lub większym stopniu. Również troszke mogę Wam wspomnieć o części półświatka w Krakowie oraz Poznaniu #ama #ekstraklasaboners #kibole #mirkohooligans
  • 135
@Misglebiss: Chyba już za późno, Pionierzy to myślę że Lech, Legia i Krakowskie klimaty.
Na Śląsku i tak Ruch trzymał wszystko ale zawsze jakoś mocno siedzieli w typowym kibicowaniu mimo krzywych akcji

Teraz każda większą ekipa wygląda jak pseudomafiozi (bramki, drag) a nie myśli o biciu.

Te mniejsze jeszcze jakoś zachowują klimat

Słabo skladniowo i błędy, mam chory telefob
@Mam_wiecej_niz_13lat: są rejony od których trzymają się z dała sle to raczej ze względów, ze nie są tego warte. Chodzi mi oczywiście o zbyt małe zyski. Teraz najlepszym przykładem jest Warszawa gdzie bardzo chętnie chłopaki się angażują w życie w Wielkopolsce czy tez dobrze się dogadują z tymi z Gdańska jak i z Gdyni. Przy okazji silnym wsparciem jest właśnie w chwili obecnej Radom
@Misglebiss: Byli policjanci to jeżdżą w grupach interwencyjnych choćby z racji znajomości systemu działania i pozwolenia na broń. Na bramkach stoją patusy, bo tam jedyne co trzeba to być "dużym" i ewentualnie komuś #!$%@?ć.

@Gennwat: Czy ja wiem? Jeden ostatnio stwierdził że mu się znudziło i ich sprzedaje wszystkich. Urodził mu sie dzieciak więc mu sie nie uśmiecha wizja odsiadki. I tak się boi ich odwetu że sobie robi fotki
@Gennwat: zdecydowanie tak. Masz racje. Do dnia dzisiejszego nie jestem do końca spokojny ale to, ze byłem zawsze sprytny daje mi jakaś przewagę pod względem komfortu psychicznego i na tyle, ze mam w swoim bliskim otoczeniu wpływowego sędziego daje mi to coś. Mimo, ze nie zrobiłem nic złego. Nikogo nie sprzedałem, a mógłbym cześć osób nazywa mnie frajerem ale nie interesuje mnie to już kompletnie